CMS یا سیستم مدیریت محتوا چیست؟

اگر شما شرکت خود را به فضای مجازی نبرید و در فضای اینترنت حضور نداشته باشید، راه را برای رقیبان خود هموار می کنید و کسب و کارتان را به آن ها هدیه می دهید! از آنجایی که دنیای امروز دنیای فضای مجازی و اینترنت است در صورتی که شرکت شما در فضای اینترنت و در بستر نت سایتی نداشته باشد گویی وجود خارجی ندارد. طراحی سایت به طراحی وب سایت باز می گردد که در اینترنت نشان داده می شود. ما سایت هایی را طراحی می کنیم که کلمات و دارایی های کسب و کارها را در اینترنت زنده می کند و بر اساس چارچوب های قابل دسترسی و مقیاس پذیر طراحی می شوند که برای ساده سازی مدیریت داده ها ، سرعت و اتصال اطلاعات طراحی شده اند. در حال حاضر تمامی کارخانجات و کارگاه های معتبر نیز، یک وبسایت مربوط به برند خود را تهیه نموده اند. همانطور که قبلا هم ذکر شد، تمامی وب سایت هایی که ما طراحی میکنیم داینامیک هستند و شما دسترسی کامل برای تغییر ، ثبت یا خذف محتوای وب سایت خود دارید.بنابراین نیازی به حساسیت یا نگرانی بیش از حد در مورد محتوای اولیه وب سایت وجود ندارد.مسئله مهمی در این بخش قصد مطرح کردن آن را داشته ایم این است که باید پیش از سفارش طراحی و در کنار شرکت طراحی سایتی که انتخاب کرده اید کارهایی را انجام دهید که در صورت انجام به موقع و صحیح آنها نتیجه کار نیز عالی تر و حرفه ای تر خواهد بود.

هر اندازه که سبک طراحی موردنظر شما حرفهایتر باشد، قیمت طراحی سایت براساس عوامل تاثیرگذار بر تعرفه طراحی سایت بالاتر خواهد رفت و قیمت طراحی سایت نیز بیشتر میشود. اگر محتوای سایت شما به بهترین شکل نوشته شده باشد باعث می شود مشتریان، وبسایت شما را دقیق تر بررسی کنند و بیشتر به دنبال کسب اطلاعات در مورد خدمات و محصولات شما باشند. با توجه به توضیحات بالا همچنان به شغل طراحی سایت و کدنویسی علاقه مند هستید؟ پاسخ کاملا واضح است، فقط در صورتی که شما قصد دارید طراحی سایت و کدنویسی را به عنوان شغل خود انتخاب کنید باید به دنبال یادگیری طراحی وب باشید. در واقع در این مرحله سایت را تا حدودی می بندیم و شما را با یک خروجی کاملا پردازش نشده تنها نمی گذاریم. در مرحله تایید و تست، یک نمونه فضای میزبانی تهیه می شود و سایت کاملا در اختیار کارفرما می باشد تا به عنوان مدیر و کاربر با سایت کار کرده و تمامی نظرات آنها را به ایران سایت مخابره کند. تا این جا با تمامی نکات مهم در طراحی سایت آشنا شدیم اما سوال نهایی این است: طراحی سایت خود را به چه کسی بسپاریم؟ در این بخش امکاناتی که در طراحی وب سایت شرکتی به کار برده می شود را برای شما قرار داده ایم تا بهتر با این امکانات آشنا شوید.

شما با طراحی سایت شرکتی این امکان را برای مشتریان خود فراهم می کنید که راحت تر با شما در ارتباط باشند و لازم به حضور فیزیکی آن ها در شرکت نباشد. 8- سوالات متداول: در این قسمت سوالات احتمالی مشتریان به همراه پاسخ قرار می گیرد همچنین امکان درج سوالات کاربران نیز فراهم می شود این قسمت در طراحی سایت شرکتی بسیار حائز اهمیت است، زیرا باعث می شود مشتریان اعتماد لازم را به کسب و کار شما پیدا کنند. همچنین به چگونگی ساخت و ویژگی های محصول نیز اشاره می شود. امروزه سایت های زیادی طراحی وب شده اند که از سئوی بسیار قدرتمندی برخوردار هستند ولی به دلیل اینکه از گرافیک و چینش مناسب برخوردار نیستند نتوانسته اند مخاطب چندانی را به خود جلب کنند. هر شرکت، برای ارائه بهترین خدمات و یا تولید و عرضه محصولات خوب، نیازمند معرفی به مخاطب و جلب اطمینان او هست. 7- درباره ما: در این بخش به معرفی شرکت و نحوه عملکرد آن پرداخته می شود و برای شناخت بیشتر کاربران از سایت در نظر گرفته می شود. درست است که طراحی سایت با پایتون یا PHP و سایر زبانها امکانات بیشتر و خاصتری برای سایت فراهم میکند، اما لزوماً تمام سایتها به زبانهای برنامهنویسی نیاز ندارند.

با طراحی سایت شرکتی، فرصت های بازاریابی و تبلیغات نیز برای شما فراهم می شود و فروش محصولات و خدمات در هر زمان و در هر مکان برای افراد ایجاد می شود. داشتن یک وبسایت خوب با طراحی حرفه ای، اعتبار خاصی برای کسب و کار شما فراهم می کند. برای سفارش وب سایت باید برای خود سوالهای را مطرح کنید که هدفتان از اجرای این سایت چیست یا شما فرشو محصول یا ارئه خدمات دارید و اینکه مخاطبین شما چه گروهی هستند و چقدر میخواهید هزینه کنید جواب به این سوالها به طراح وب سایت کمک می کند که مشاوره بهتری به شما ارائه دهد. یکی از رموز موفقیت در کسب و کار این است که شما از اطلاعات و ایده های نوین آگاه شده و آن ها را در فعالیت های خود به کار ببرید. 6- گالری تصاویر: برای معرفی بهتر خدمات شرکت، در این بخش باید تصاویر متفاوت از محصولات و سرویس های شما قرار بگیرد تا بازدیدکنندگان جذب سایت شما شوند. اگر می خواهید بازدیدکننده سایت به مشتری شما تبدیل شود باید به این قسمت توجه ویژه ای داشته باشید و شرکت خود را به درستی معرفی نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید