مسیر طراحی سایت : برای طراح شدن از کجا شروع کنیم؟

از آنجا که هرکس در هر لحظه از شبانهروز با وارد کردن آدرس سایت میتواند به محتوای ارائه شده دسترسی پیدا کند. برای این کار زیاد عجله نکنید لازم است برای تسریع در امر شناسایی وب سایت خود به گوگل ابزار گوگل وبمستر را برای وبسایت خود فعال کنید و در سایت ها و تالارهای گفتمان مختلف سایتتان را معرفی کرده و از بخش های مختلف که مرتبط با موضوع کاری شما هستند مگر اینکه با کیفیت دریافت کنید. درحقیقت، انسانها به دنبال زیبایی هستند و هر جا آن را پیدا کنند، زیبایی را ستایش میکنند. برای مثال، کسب و کارهایی حوزه ساختمان به یک ظاهر زیبا و کسب و کارهای مربوط به فناوری اطلاعات، به یک نوع سبک طراحی زیبا نیاز دارند. پس مهم است که به عنوان یک کسب و کار خارج از چارچوب فکر کنید و طراحی سایت خود را زیبا، متمایز و منحصر به فرد نمایید.

نکته بسیار مهم دیگری که برای طراحی وب سایت وجود دارد این است که پنل مدیریت سایت تا چه حد آسان باشد تا مدیر سایت بتواند به راحتی از امکانات موجود در آن سایت ساز استفاده کند. اگر نخواهیم زیاد وارد مباحث فنی نشویم، HTML و CSS هر دو زبان هایی برای ساختن صفحات وب هستند، HTML ساختار یک صفحه را در محیط وب تشکیل می دهد و CSS چیدمان اعضای آن صفحه را بر عهده دارد. دسته دیگر از مشتریان این دسته از وب سایت ها نیز استارت آپ هایی هستند که نیاز دارند ایده ای جدید را با استفاده از بستر های نرم افزاری پیاده سازی کنند. در این مرحله با توجه به نوع کسبوکار اینترنتی و با استفاده از نرمافزارهای مخصوص رنگبندی و گرافیک سایت طراحی میشود. توجه 8 ثانیهای به این معناست که شما نیاز دارید در وهله اول به ظاهر سایت خود رسیدگی کنید. در نتیجه نیاز است تا سایت ها از ابتدا به صورت موبایل فرندلی طراحی شوند و توجه به این امر از اصول کار طراحی تیم ریراکو می باشد. قطعا همین امر میتواند بر رتبه سایت شما و بهبود سئو سایت تان در آینده تاثیر مثبت بگذارد. داشتن یک سایت با ظاهری زیبا در نگاه اول برای تمامی مشتریان شما خوشایند است و چه بسا سبب شود که بازههای زمانی بیشتری را در سایت شما سپری کنند.

طراحی سایت مبنا با داشن سابقه بیش از 8 سال طراحی سایت به صورت حرفه ای و داشتن پرسنل بسیار مجرب و اجرای بیش از 2000 پروژه ی موفق در عرصه ی سئو و طراحی وب سایت، بهینه سازی سایت و تبلیغات هدفمند تا به حال حسن نیت و توانایی های خود را به بسیاری از شرکت ها و موسسات به اثبات رسانده است. به عنوان مثال در طراحی سایت بیمه میتوان با قرار دادن اطلاعیه های بروز در مورد بیمه های تکمیلی و بازنشستگی، دامنه مخاطبان را گسترش داد؛ حتی در صورتی که فرد، متقاضی بیمه جدیدی نباشد، ممکن است جهت مرور اطلاعیه ها به وب سایت مراجعه کند؛لازم به ذکر است که باقی ماندن او موجب افزایش رتبه سئو سایت مذکور خواهد شد. در مورد کار با یک شرکت طراحی وب سایت فکر کنید آنها تجربه و در پروژه ها مهارت دارند. یک طراح وب روی ظاهر، چیدمان و در برخی موارد محتوای یک وب سایت کار می کند. شرکت طراحی سایت باید در کنارتان، ایده های شما را کامل کند، آنها را بهبود بخشیده و عملی کند.

پس وقتی زیبایی را میبینند، قدردان آن خواهند بود. پس در درجه اول، زیبای به معنای ارائه ارزش به مخاطبان است. طراحی زیبای سایت نیز از این قاعده مستثنا نیست! البته بعضی از اوقات وبسایت ها طراحی و خلق نمی شوند. یک مثال ساده، شما دارای یک خودرو هستید که یکی از قطعات آن به درستی کار نمی کند، آیا باید به طور کامل مهارت تعمیرات خودرو را یاد بگیرید و یا بهتر است تا تعمیر خودرو خود را به عهده فرد متخصص بگذارید؟ تعداد صفحات آن چه قدر است و آیا قرار است با کاربر تعامل داشته باشد یا خیر؟ یک بک لینک می تواند یک سایت را بالا ببرد و یا نابود کند. چراکه امروزه موبایل ها توانسته اند جای کامپیوتر ها و صفحات نمایش بزرگ را بگیرد و حدودا بیش از 50 درصد از کاربران با گوشی های موبایل خود به جستجو در اینترنت مشغول هستند. در حال اول اگر بخواهیم خودمان وبسایتمان را بسازیم پس بهتر است آستین ها را بالا بزنیم و مشغول شویم، زیرا ساختن صفحات وب کار چندان آسانی نیست و پروسه ای زمان بر است که می بایست حوصله داشته باشیم و خطاهای احتمالی را که در هنگام کد زدن با آن مواجه می شویم بر طرف سازیم.

دیدگاهتان را بنویسید