مسیر طراحی سایت : برای طراح شدن از کجا شروع کنیم؟

1. در طول دوره، یه جلسه آموزشی سه ساعته با موضوع «رزومه نویسی و مصاحبه استخدامی در سطح حرفهای» برای شما برگزار میکنه و استاد این جلسه، به شما آموزش میده که چطور برای استخدام شدن توی شرکت دلخواهتون قدمهای درست بردارید. در طول دوره آموزش طراحی سایت ما نمونه وب سایت های مختلفی را بسته به موضوعات مطرح شده طراحی می کنیم تا شما مباحث را راحت تر، عمیق تر و کاربردی تر درک نمایید، به نحوی که بتوانید ظاهر سایت ها را به خوبی طراحی و پیاده سازی کنید و پس از آن به راحتی بتوانید وارد سطوح بالاتر Front-End شوید و در شرکت های معتبر استخدام و مشغول به کار شوید. توصیه می کنیم اصلا و ابدا این سه ساعت رو از دست ندید. شاهد این هستیم که بر تعداد فروشگاههای اینترنتی در شهر تبریز اضافه شده و بسیاری از افراد به دنبال طراحی سایت فروشگاه برای کسب و کار خود میباشند. بد نیست بدونید حدود ٣٠% کسب و کارهای جهان سایت اینترنتی خودشون رو با وردپرس طراحی کردن که همین موضوع بیانگر میزان محبوبیت و قدرت این سایتساز فوقالعادهس. اگر فروشگاه اینترنتی سفارش داده اید، باید عکس های مرتبط و باکیفیت را نیز در صفحات هر محصول قرار دهید.

شما برای پیاده سازی طرح های گرافیکی خود و یا شخص دیگری ملزم به تسلط به برخی از زبان های نشانه گذاری و برنامه نویسی هستید. البته اگه تا حدودی با زبان HTML و CSS آشنا باشید، با انعطاف بیشتری میتونید سایت مورد نظرتون رو طراحی کنید؛ اما این موضوع، شرط لازم برای یادگیری ابزار کارآمد و جذاب وردپرس نیست. در این بین شما لازم است با نرم افزار های طراحی مانند فتوشاپ و نرم افزار های مشابه آشنا باشید. برای شرکت در دوره آموزش طراحی سایت با وردپرس، باید لپتاپتون رو همراه داشته باشید چون فضای دوره کاملاً عملی و پروژهمحور هست و برای ادامه کار پروژهها در منزل، فایلهای روی لپ تاپ رو لازم خواهید داشت. قبل از هر چیزی بهتر است ابتدا سابقه و نمونه کارهای شرکت طراحی سایت را بررسی کنید تا دید مناسبی از سبک کار شرکت به دست آورید. وردپرس یک سی ام اس یا سیستم مدیریت محتوای متن باز میباشد ، این سیستم که در ابتدا یک سیستم مدیریت وبلاگ ساده بود ، بعد ها به صورت یک سی ام اس یا سیستم مدیریت محتوا در اختیار عموم قرار گرفت.

پنل مدیریت محتوای WordPress مطرح ترین و محبوب ترین نرم افزار طراحی سایته که به شما اجازه میده وب سایت مورد نظر مشتری رو تولید کنید. سئو یعنی یافتن ارزشمند ترین کلمات کلیدی، هدف گذاری کلمات کلیدی انتخابی در مناسب ترین صفحات و قرارگیری این صفحات در رتبه های تاپ گوگل. شرکت آبی از مفاهیم SEO و همچنین وب معنایی (Semantic Web) در وب سایت های خود استفاده می کند که همسو با جدیدترین استانداردهای جهانی و همچنین نسل بعدی وب یعنی وب معنایی است. 1- آیا وب سایت تخصصی تولید شما اولین احساس عالی را ایجاد می کند؟ حتی در این دوره در دو فصل مجزا به آموزش کامل سیستم صفحه آرایی جدید CSS به نام CSS Grid پرداختیم که یک تکنیک عالی دیگر برای صفحه آرایی و چیدمان عناصر HTML است. به عبارتی HTML قسمتهای مختلف یک سایت مانند عکس، متن، جدول و دیگر اجزای اینچنینی را با استفاده از مفهومی به نام تگ از یکدیگر جدا میکند و شناساندن آن قسمت ها و طرز نمایش آن ها به مرورگر توسط همین تگها صورت می پذیرد.HTML 5 آخرین استاندارد مرورگرها برای نمایش صفحات وب و تعامل با آنهاست. اینجاست که دیگر شما نحوه طراحی سایت را تا حدودی شناختهاید و میتوانید ساختار ظاهری سایت (فرانتاند) را بر اساس معیارهای خود طراحی کنید.

از آنجا که مبحث CSS بسیار مهم است و نقش بسزایی در جذابیت های ظاهری سایت دارد، ما در بسته آموزش طراحی سایت در طی چندین فصل به طور کامل به آموزش CSS پرداخته ایم و متناسب با هر فصل یک نمونه وب سایت طراحی کرده ایم، تا شما قابلیت ها و امکانات جدید CSS را به صورت کامل و کاربردی فرا بگیرید و بتوانید وب سایت های زیبا و جذابی را طراحی نمایید. هدف از تولید زبان css در حقیقت جداسازی اطلاعات محتوایی سایت (که توسط زبان HTML نوشته شده اند) از اطلاعات ظاهری مانند صفحه آرایی، رنگ بندی، سایز و نوع فونت می باشد. HTML یک زبان نشانه گذاری است که با استفاده از این زبان می توان صفحات وب سایت را توصیف کرد. آکادمی طراحی وب «بامداد» با ارائه دوره آموزش طراحی سایت با وردپرس به روش «چالشمحور» قصد داره برای یادگیری وردپرس، یه محیط سرشار از چالشهای واقعی ایجاد کنه تا شما ضمن انجام پروژههایی که مدرس ممتاز دوره به شما اختصاص میده، در وردپرس به مرحله شایستگی برسید. Flexbox یک ماژول صفحه آرایی تک بعدی در طراحی صفحات وب است که به طراحان وب کمک می کند بدون استفاده از روش های قدیمی مانند float و position چیدمان و صفحه آرایی صفحات وب خود را به راحتی انجام دهند.

دیدگاهتان را بنویسید