طراحی وب سایت

اگر می خواهید یک وبسایت خوب با امکانات استاندارد داشته باشید، بهتر است از یک شرکت طراحی سایت معتبر و خوب کمک بگیرید و کار طراحی سایت شرکتی خود را به آن ها بسپارید تا فقط یکبار برای همیشه هزینه کنید و نیاز مجدد به کمک از شرکت های طراحی سایت دیگر نداشته باشید. پس اگر می خواهید فروش اینترنتی راه اندازی کنید، وب سایت شرکت مناسب شما نمی باشد و باید اقدام به طراحی وبسایت فروشگاهی کنید. اگر قصد راه اندازی فروش به صورت اینترنتی را ندارید می توانید با راه اندازی یک وب سایت شرکتی اقدام به تبلیغات محصولات و خدمات خود بکنید. اگر با دیدگاه کلاسیک به دنیای اینترنت قدم بگذاریم و به دنبال طراحی سایت باشیم، محکوم به شکست هستیم. شما از طریق طراحی یک وب سایت حرفه ای و کارآمد روی پیدا کردن مشتریان جدید و ورود به دنیای اینترنت به عنوان بزرگترین ابزار بازاریابی تاریخ بشر سرمایه گذاری می کنید.هر چه این قدم را اصولی تر بردارید نتیجه بهتری در آینده دریافت خواهید کرد.

اگر می خواهید بازدیدکننده سایت به مشتری شما تبدیل شود باید به این قسمت توجه ویژه ای داشته باشید و شرکت خود را به درستی معرفی نمایید. خدمات سئو که در موفقیت طراحی سایت نقش مهمی دارد، از ارکان اصلی نیز به شمار می رود بنابراین یا باید خودتان دست به کارشوید و یا پروژه سئو را به دست متخصصان سئو شرکت طراحی سایت مورد نظر بسپارید. 6- گالری تصاویر: برای معرفی بهتر خدمات شرکت، در این بخش باید تصاویر متفاوت از محصولات و سرویس های شما قرار بگیرد تا بازدیدکنندگان جذب سایت شما شوند. در واقع سایت شرکتی مانند یک کاتالوگ آنلاین برای شرکت است که به معرفی شرکت و خدمات آن می پردازد. شرکت هایی که فقط طراحی سایت انجام میدهند ،صرفا برای شما یک سایت طراحی میکنند بدون توجه به بازخورد و افزایش مشتری و فروش شما. خواه هدف شما افزایش آگاهی مردم باشد یا فروش محصول و خدمات، طراحی موثر وب سایت توسط طراحان سایت تهران میتواند تفاوت زیادی در نرخ بازدیدهای سایت ایجاد کند. طراحی سایت شرکتی یکی از پرکاربردترین نیازها در سالهای اخیر است. هر تیم طراحی وبسایت باید متخصص UI و UX داشته باشد. به همین دلیل انتخاب شرکت طراحی سایت معتبر، کمی دشوار است و برای شروع پروژه باید انتظاراتی که از سایت خود دارید و بودجه ای که در نظر گرفته اید را در اختیار شرکت های طراحی سایت بگذارید تا طبق انتظارات شما تعرفه خود را ارائه دهند.

برخی شرکت ها پشتیبانی قدرتمندی را برای شما در نظر نمی گیرند یا اگر پشتیبانی داشته باشند به صورت کوتاه مدت است و بعد از زمان مشخص در ازای مبالغ بیشتری پشتیبانی را ادامه می دهند در غیر این صورت از پشتیبانی سر باز می زنند. افراد با استفاده از این قسمت می توانند با کارشناسان سایت ارتباط برقرار کرده و پاسخ سوالات خود را به خوبی دریافت نمایند. هر وبسایت خوب و موفقی باید دارای مشاوره رایگان باشد و همیشه آماده پاسخ گویی به نیاز افراد باشد. 8- سوالات متداول: در این قسمت سوالات احتمالی مشتریان به همراه پاسخ قرار می گیرد همچنین امکان درج سوالات کاربران نیز فراهم می شود این قسمت در طراحی سایت شرکتی بسیار حائز اهمیت است، زیرا باعث می شود مشتریان اعتماد لازم را به کسب و کار شما پیدا کنند. توجه داشته باشید که نیازی نیست در این بخش از متن های طولانی استفاده کنید، زیرا باعث خستگی افراد می شود همچنین متن شما نباید خیلی کوتاه و مختصر باشد چون ممکن است اعتبار شرکت شما را زیر سوال ببرد. اغراق نیست اگر بگوییم بیش از 90 درصد این وبسایتها محکوم به شکست شده و دیر یا زود برای همیشه محو میشوند. رعایت این نکات زمانی اهمیت بیشتری یدا میکند که بدانید بیش از 60 درصد افرادی که در گوگل چیزی را سرچ میکنند، تنها سه نتیجهی اول را مشاهده میکنند و بیش از 90 درصد کاربران فقط صفحهی اول نتایج را مشاهده میکنند.

3- طراحی مطابق استاندارد های سئو: ارائه خدمات سئو حرفه ای وبسایت و بهبود رتبه درگوگل، کدنویسی و طراحی بر اساس استانداردهای سئو برای سایت شرکتی بسیار مهم است از این رو تیم آنیز وب، این نکته مهم را در طراحی سایت شرکت شما لحاظ می نماید تا سایت شما در کنار انجام فعالیت های تخصصی سئو، رتبه بالا و قابل قبولی را در گوگل به دست آورد. شرکت آنیز وب با شناخت دقیقی که از فاکتورهای سئو دارد به شما کمک می کند تا به صفحه اول گوگل راه پیدا کنید! را در صفحه وب تعیین کنید. قبل از تعیین هزینه طراحی سایت باید این نکته را در نظر گرفت که وب سایت شما از چه نوعی است و با چه هدفی می خواهد راه اندازی شود، زیرا هر سایتی ساختار متفاوتی دارد و با توجه به این نکات، هزینه راه اندازی سایت نیز متغیر می شود. امروزه همگان از اهمیت و مزایای طراحی وب سایت بسیار شنیده اند زیرا فضای بازاریابی و کسب و کارها بسیار تغییر کرده و تبلیغات و بازاریابی به شیوه ای نوین و اینترنتی رایج شده است.

دیدگاهتان را بنویسید