طراحی وب سایت

داشتن یک فروشگاه اینترنتی این امکان را در اختیارتان قرار می دهد که هر اکانت را به منزله یک مشتری در نظر بگیرید و در زمان لازم تخفیفات مخصوص همان مشتری را برایش ارسال کنید. اطلاعات شرکت باید دقیق و بدون حاشیه در اختیار کاربر قرار گیرد تا کاربر در هر زمان از شبانه روز بتواند به محل دقیق شرکت دسترسی داشته باشد. در ادامه به بررسی ویژگی های خاص هر کدام می پردازیم. متون طولانی خود را به یکباره به کاربر نمایش ندهید و از دکمه های ادامه مطلب و یا اطلاعات بیشتر جهت ادامه استفاده نمایید. در ادامه آیا فکر می کنید تمامی شرکت ها یک فرمت سایت را می توانند داشته باشند؟ در نهایت متناسب با درخواست مشتری و میزان هزینه ای که می خواهد بکند، عکاس مورد نظر را پیشنهاد می کنید. میتوانید وب سایت خود را در گوگل مپ وارد کنید تا مردم به صورت محلی بهتر شما را پیدا کنند.

شرکتهای ایرانی فراوانی طراحی سایت آنلاین یا سایت سازهای مختلفی را با تعرفه های مختلف وارد بازار کردهاند که اغلب آنها در واقع از مدل های رایگان معروف استفاده میکنند و با ایجاد تغییراتی کوچک در آنها، نرمافزار را به نام شرکت خودشان ارائه میدهند! تحقیق کلمات کلیدی اولین قدم برای ایجاد ترافیک توسط کاربران و افراد مختلف است. به عنوان مثال بعد از طراحی سایت موسسه خیریه تحقیقات نشان داد آمار بازدید و کمک های مردمی در ایام شهادت و اعیاد بسیار بیشتر است شما با هوشمندی، به کارگیری گرافیک و دسترسی آسان میتوانید کاربران فضای مجازی را به بازدید کنندگان دائمی خود تبدیل کنید. در حقیقت تهیه یک محتوای زیبا، یونیک، کاربردی و خلاقانه، میتواند کاربران را غرق در جذابیت یک وبسایت کند و ذهن کاربر را به دنیایی از لذت و هیجان ببرد. البته سادگی بیش از حد این سایت (به مانند تمامی سایتهای اولیه که همگتم با این سایت طراحی شدند) را میتوان به عدم پشتیبانی دنیای طراحی وبسایت از هیچیک از: فایلهای صوتی و عکس، رنگها، فرمتهای گرافیکی و …

در دنیای امروز، بسیاری از مردم به کسبوکارهایی که وبسایت ندارند، خیلی اعتماد نمیکنند. به دلیل چند منظوره بودن، کدها و اسکریپتهای بسیاری در آن فراخوانده میشود که خود باعث کم شدن مضاعف سرعت وب سایت می گردد. به عنوان مثال، یک پورتال خبری ممکن است از چندین سایت پویا تشکیل شده باشد که هر یک از آنها ویژگی های دسترسی مانند عضویت، ارسال اخبار، ارسال تصویر، نظرسنجی و غیره را برای مدیران خود فراهم می کند. در این مرحله پس از تهیه یک «هاست» و «نام دامنه مناسب»، سایت را پیکربندی کرده و در دسترس عموم قرار میدهیم. آنلاینر با ۳ پکیج طراحی سایت کار انتخاب را برای مشتریان راحت کرده است. و اما پکیج طراحی سایت شرکتی که در بالاتر خصوصیات مهم آن را ذکر کردیم به درد چه کسانی می خورد؟ و در نهایت طراحی سایت خبری که از اسم آن مشخص است برای چه حوزه ای مفید است.

به بیان فنی تر، طراحی وایر فریم به نوعی همان طرح اولیه در طراحی سایت است که استخوان بندی اصلی و یک شمای کلی از سایت را مشخص می سازد؛ تا تقریباَ جایگاه همه المانها، عناصر و گزینه های ویژه، فضاهای مهم و پربازدید و صفحات اصلی و داخلی و دسته بندی ها معین شود. بسته به اینکه وب سایت شما شرکتی است یا فروشگاهی باشد دارای لیستی از گروه بندی های اصلی برای بخش خدمات یا محصولات و یا هردو این بخش ها است.البته تمامی وب سایت هایی که ما طراحی میکنیم داینامیک هستند یعنی خود شما قادر به ثبت و ویرایش تمام اطلاعات مربوط به محصولات و خدمات خود در سایت هستید اما مسئله مهم این است که برای تعیین چارچوب و تست کردن وب سایت طراحی شده لازم چند مورد از این خدمات یا محصولات به همراه چند دسته بندی آنها، مشخص و بعدا به شرکت طراحی سایت اعلام گردد. زمانیکه تمام خدمات مربوط به سئو از جمله تولید محتوا ارگانیک، خدمات لینک سازی، استفاده از کلمات کلیدی و غیره به نحو احسن انجام گیرد، گوگل نیز سایت را در رتبه بالایی قرار خواهد. هر چند طی سال های اخیر اکثر شرکت ها به سمت شبکه های اجتماعی روی آورده اند ولی فراموش نکنید حضور در شبکه ها اجتماعی تنها تقویت کننده سایت شما خواهد بود و در نهایت کاربری به شما اعتماد می کند که سایت شما را بازدید کند.

دیدگاهتان را بنویسید