طراحی سایت ✔️ طراحی سایت تهران ✔️ طراحی سایت اختصاصی

در پروسه طراحی سایت های دینامیک، علاوه بر نقش قابل توجه «فرانت اند کار» در ایجاد و قراردهی گرافیک ها و عناصر زیباکننده سایت، بر روی«بک اند کار» نیز به عنوان یک مغز متفکر اساسی حساب می شود! بعد از طراحی سایت، به تدریج شما در دنیای تکنولوژی جایگاه مناسبی پیدا میکنید و روز به روز بین مردم و دیگر کسب و کارها شناختهتر میشوید در انتها همه این موارد موجب افزایش اعتبار شما خواهد شد. فرض کنیم شما یک فروشگاه دارید، یا این که در منزل تان مشغول به فروش این موارد هستید؛ در حقیقت یک کسب و کار کوچک برای خودتان راه انداخته اید. در این شرایط مخاطب ترغیب به استفاده از فروشگاهی میشوند که خدمات یا امکانات را به صورت کاملتر ارائه دهد و طبیعی است که مشتریان نیز دیر یا زود متوجه شوند که راه های راحت تری برای خرید وجود دارد! داشتن درگاه پرداخت و نیز اینماد (نماد اعتماد الکترونیکی) در وب سایتها، نشان دهنده این است که اطلاعات شما توسط مراجع قانونی ثبت شده و آن ها بر کار شما نظارت دارند. طراحی سایت، ترکیبی از مهارت های طراح شامل اطلاعات گسترده ای از تکنولوژی، ابتکار در بکارگیری عناصر، هنر پیاده سازی، دید مهندسی جهت استفاده امکانات در کنار یکدیگر میباشد.

در این صورت میتوانید علاوه بر فروشگاه فیزیکی کوچک یا بزرگ خود، با سفارش طراحی سایت، یک فروشگاه مجازی داشته باشید که آن وب سایت شماست. به عنوان مثال شما به عنوان مدیر جذب نیروی شرکت سایپا، هنگامی که به استخدام حسابدار جدید نیاز پیدا کردید از طراحان سایت خود درخواست میکنید تا یک فرم جهت استخدام نیرو تهیه کرده و در قسمتی از سایت شرکت قرار دهند؛ مخاطبانی که در رشته های حسابداری تحصیل و فعالیت داشته اند با مراجعه به این بخش از سایت، اطلاعات خود را وارد کرده و شما در اسرع وقت رزومه افراد را یکی پس از دیگری بررسی میکنید. اگر خودتان تا حدودی به حوزه فناوری اطلاعات آشنایی دارید با کمی تحقیق و صرف زمان، می توانید خودتان طراحی وبسایت خود را انجام دهید. گوگل به دنبال صفحاتی است که حاوی اطلاعات مرتبط و با کیفیت بالا در مورد کلمه یا عبارت جست و جو شده باشد. 4. آیا لینک سازی شده است؟ شبکه های اجتماعی یا هر پلتفرم دیگر نمیتواند جایگزین راه اندازی وب سایت شود زیرا امکان تغییر گرافیک و شخصی سازی آن وجود ندارد از طرفی هر لحظه امکان منسوخ شدن یا فیلتر شدن وجود دارد. از طرفی رقبای بسیار حرفه ای شما، علاوه بر فروشگاه هایشان، وب سایت های حرفه ای در اختیار کاربران قرار داده اند؛ مخاطب وارد وب سایت شده و با چند کلیک ساده، اجناس مورد نظر را خریداری کرده و آن را در محل کار یا درب منزل دریافت میکند.

به طور کلی هر نوع بک لینک که به صورت غیر طبیعی و توسط صاحبان سایت ساخته شود از نظر گوگل غیر مجاز است. از آنجایی که روزانه بیش از هزاران وب سایت در جهان طراحی میشود بدیهی است که برخی از آن ها رقیب شما محسوب شوند. به طور معمول اسلایدرها در قسمت بالایی سایت قرار میگیرند و جزء اولین مواردی هستند که کاربر در بدو ورود به سایت آن را مشاهده میکند. همگان طراحی و ارائه مرورگر Internet Explorer توسط شرکت مایکروسافت را (با پشتیبانی کامل از فرمت png عکس)، به عنوان دمیده شدن روحی تازه در کالبد سایتهای اینترنتی در سال 2000 میدانند؛ امــــــــــّــــــــــا… مردم در هر نقطه از کشور و حتی در هر جای دنیا، از خدمات شما با خبر شده و حتی در صورت تمایل، خرید اینترنتی انجام خواهند داد. سئوی داخلی به طور مداوم تکامل می یابد زیرا گوگل الگوریتم خود را به روز می کند تا به وب سایت هایی که به نظر می رسد مرتبط ترین محتوا را برای هر کلمه کلیدی دارند، پاداش دهد. شما باید شرایطی را به وجود آورید تا کاربران از هر جای کشور با چند کلیک ساده بتوانند محصول مورد نظر خود را خریداری کنند، بدین منظور وب سایت شما باید از نوع فروشگاهی طراحی شود.

شما در حال ارائه هر نوع خدمتی که باشید، برای پیشرفت بیشتر، باید همان خدمت را در فضای آنلاین ارائه دهید، یعنی به طراحی وب سایت حرفه ای نیاز دارید. را با گرافیک منحصر به فرد در بستر فضای مجازی قرار دهید، که نتیجه این امر افزایش اعتبار نام شما خواهد بود. به عنوان مثال اگر شما ارائه دهنده محصول خاصی مثل مکمل های ورزشی هستید با طراحی سایت مکمل ورزشی و بدنسازی میتوانید محصولات را براساس موارد موجود از جمله افزایش وزن، کراتین ها، ویتامین ها، مکمل های انرژی زا و … آموزش حرفه ای طراحی سایت هستید، باید به نکاتی توجه کنید اینکه چه شاخه ای از این علم را می خواهید انتخاب کنید. در پاسخ به این سوال باید بگوییم شبکه های اجتماعی بسیاری از قابلیت های یک وب سایت را ندارند(قابلیت هایی از قبیل طراحی بصری متفاوت، ثبت سفارش آنلاین، درگاه بانکی معتبر، اعلام موجودی انبار و…) علاوه بر آن امنیت و اعتبار یک وب سایت، بسیار بیشتر است. پرتال ها در واقع یک نوع خاصی از وب سایت هستند که به کاربران امکانات مخلتفی از قبیل مطالعه مطالب و اعمال عملکردهای متفاوت را ارائه میدهند.

دیدگاهتان را بنویسید