طراحی سایت چیست؟

برای هرکدام از این دستهها تعریفی را برای شما نوشتهایم تا بهتر بدانید که برای کسب و کار شما چه نوع سایتی مناسب است. فروشگاه اینترنتی مناسب چه شغل هایی است؟ مهم است. یکی از مهمترین علت های تفاوت قیمت نیز همین است. طراحی سایت کرج که نام دیگر سایت ساز تهران است وب سایت هایی با قیمت ارزان برای کلیه کاربران اینترنت پیشنهاد می دهد. طراحی وب سایت خلاقانه شما را چندین قدم از رقبا جلو میاندازد. این فرآیند معمولاً چندین مرحله دارد، به خصوص زمانی که این خدمات را برون سپاری می کنید. سایتهای کامل و جامعی که چندین هدف را در یک جا دنبال میکنند پورتال میگویند؛ به این معنی که چندین سایت پویا برای رسیدن به اهدافی مشخص و از قبل تعیین شده در کنار هم قرار گرفتهاند؛ مثلا پورتالهای خبری که از چندین سایت پویا تشکیل شدهاند و هر کدام از آنها امکانات خاصی را ارائه میدهند. این سایتها را یکبار طراح سایت طراحی می کند و اطلاعات مورد نیاز توسط خود طراح اولیه درون آن قرار داده می شود. تصاویر سبب میشود مخاطب زمان زیادتری را در سایت شما سپری کند و از خستهشدن زود هنگام او جلوگیری میکند. همچنین مشتریان شما می توانند از طریق وبسایت شما، کاتالوگ، تصاویر و یا ویدئو های شما را تماشا کنند.

در زیر برخی از دسته های طراحی سایت تحت وب با کارایی های مختلف را بررسی کرده ایم. اگر از قابلیتهای دیگر سایت ساز ها بگذریم طراحی سایت با این سایت ساز مزیت ها و قابلیت های بیشتری نسبت به همه مدل های طراحی سایت که تا به حال گفته ایم دارد. شرکت های معتبر طراحی سایت در ایران خصوصیات خاص و متفاوتی دارند. شاید یکی از مواردی که بسیاری از شرکت های طراحی سایت رعایت نمیکنند، استفاده از فونت مناسب می باشد. حتی اگر بخواهیم این موضوع را در کشور خودمان بررسی کنیم، بسیاری از سازمان های دولتی و یا خصوصی بزرگ از این برنامه ها استفاده کرده اند. با توجه به آن که در طراحی سایتهای پویا از زبانهای مختلف برنامه نویسی استفاده میشود امکانات بسیاری را مانند ایجاد صفحات هوشمند، فرمها و جستجوهای پیشرفته و پیچیده در اختیار مدیران قرار میدهد. فروشگاه اینترنتی به سایتی گفته میشود که قابلیت خرید آنلاین را برای کاربران فراهم میکند، در فروشگاههای اینترنتی تمامی اطلاعات مربوط به محصولات از قبیل ویژگی، نحوه استفاده از محصول، قیمت کالا، تصویر و هر موردی که کاربران برای خرید کالا به آن نیاز دارند، در دسته بندیهای مشخصی قرار گرفته است.

عوامل مختلفی در تعیین هزینه طراحی سایت و تعرفه قیمت سایت دخیل هستند. قیمت ساخت یک فروشگاه اینترنتی بسته به خدماتی که شرکت ها ارائه میدهند متفاوت است که معمولا از 3 میلیون تومان تا 20 میلیون تومان متفاوت است. طراحی سایت بازرگانی برای یک شرکت بازرگانی باید باتوجه به فعالیتی که آن شرکت در حوزه ی بازرگانی انجام می دهد باشد . اما این تصور اشتباه بوده و طراحی وب سایت فروشگاهی ارزان کمکی به پیشرفت و یا افزایش فروش نخواهد کرد. در این صورت میتوانید علاوه بر فروشگاه فیزیکی کوچک یا بزرگ خود، با سفارش طراحی سایت، یک فروشگاه مجازی داشته باشید که آن وب سایت شماست. اگر شما 100 محصول با رنگها و سایزها همچنین با مواد مختلف دارید، آیا میتوانید همه آنها را در ویترین فروشگاه خود جای دهید؟ قبل از این که شما حتی شروع به تفکر در مورد وب سایت خود کنید ابتدا سایت های رقبای کسب و کار خود را بررسی کنید. از همین رو خرید یک هاست مناسب که کوچکترین خللی را در فرآیندهای سایت ایجاد نکند، امری بسیار ضروریست و عمدتاَ کاربران ایرانی از هاست های آلمان و ایران برای این امر استفاده می کنند. یک اقدام ضروری و مهم برای هر شرکتی، ورود به دنیای آنلاین با استفاده ازطراحی وب سایت شرکتی است.

بعضی وب سایت ها در بالای وب سایت خود، شماره تماس خود را درج میکنند. در گام دوم لازم است مخاطب سایت خود را بشناسید، شما کدام دسته از افراد را مخاطب سایت خود قرار میدهید؟ مطمئنا سایت هایی را انتخاب میکنید که در نتایج جستجوی اول گوگل قرار دارند. اما یکی از اشکالات اصلی آنها این است که اطلاعات موجود در آنها توسط ربات های جستجوگر خوانده نمی شود و به طور کلی سرعت دانلود بسیار پایینی دارند. حالا که اطلاعات خوبی درباره ی طراحی سایت داریم، باید به سراغ انواع مدل های مختلف آن و مشخص کردن نیازهایمان برویم. در این مدل سایتها ابتدا طراحی ظاهری سایت توسط طراح ایجاد میشود، و سپس توسط مدیران آن، محتوای سایت تغییر یا به روز میشود. پس گول شرکت ها یا افرادی که به شما قول طراحی وب سایت در یک روز را میدهند نخورید. خیلی از کسب و کارها گمان میکنند که ساخت سایت کاری آسان است و نیاز به متخصص یا کسانی که در این زمینه تجربه کافی دارند نمیباشد و طراحی سایت فریلنسر (افرادی که به طور آزاد برای خودشان کار میکنند و وابسته به شرکت و سازمان خاصی نیستند) برای آنها کافی است.

دیدگاهتان را بنویسید