طراحی سایت و طراحی پورتال

اگر نویسندگانی در اختیار نداشتید، مشاور شما میتواند نویسندگان حرفهای یا شرکتهای دیگری را که مهارتها و تجربه لازم را دارند، توصیه کند و حتی گاهی میتواند به عنوان واسطه بین تیمها کار کند. سالها تجربه در راه اندازی سایت، ما را با تمامی نیازهای مشتریان آشنا کرده است. متخصصین ما با تجربه و دانش کافی آماده برای خدمت رسانی به شما هستند. به عنوان مثال از نظر امنیت سورس کد این وب سایت ها در اینترنت در دسترس نیست ولی برای وب سایت های آماده این مشکل وجود دارد. کد html قالب در اختیار شما قرار دارد و می توانید تغییرات ظاهری مدنظرتان را روی سایت خود انجام دهید. طراحی سایت از لحظه ثبت نام تا لحظه تحویل، توسط نرم افزار انجام میشود و با توجه به حذف نیروی انسانی در آماده سازی سایت و از آنجا که کد و سرورها اختصاصی برای شرکت یوتاب است توانستیم قیمت نهایی طراحی سایت را بسیار کاهش دهیم.

برای ساخت سایت نیاز نیست کدنویسی بلد باشید، فقط یک ثبت نام ساده انجام بدید، سایت رو میسازیم و تحویلتان میدهیم! یک سایت میتواند هر قابلیتی که شما نیاز دارید را داشته باشد. در خصوص زمانی که برای طراحی یک سایت نیاز است باید گفت که به طور کلی در ریراکو طراحی یک سایت از پایه تا پیاده سازی آن یک پروژه ای 40 روزه می باشد، با این حال باز هم این بازه ی زمانی به نوع سایت بستگی دارد. شما یک تیم قدرتمند پشتیبانی را بصورت 24 ساعته در کنار خود خواهید داشت. پس از خرید سایت دسترسی مستقیم به تیم فنی از طریق پشتیبانی تیکتینگ بصورت 24 ساعته برای شما فعال خواهد شد. پشتیبانی نرم افزاری دائمی رایگان، پشتیبانی تیکتینگ 24 ساعته در پنل مدیریت، پاسخگویی تلفنی چت آنلاین از پشتیبانیهاییست که در اختیار شما گرامی قرار میدهیم. در خارج از سیستم یوتاب باید برای این پشتیبانی رایگان، هزینههای گزافی پرداخت نمایید. وبسایت های تجارت الکترونیک و فروش آنلاین کالا و خدمات مشمول این پلان هستند. هدف Aniz Web جلب رضایت و اعتماد مشتریان می باشد نه کسب درآمد بالا و اخذ هزینه های هنگفت! همه لحظه خرید برای یافتن نیازهای خود در گوگل جستجو میکنند نه شبکههای اجتماعی، حتی مشتریان شما.

بدون نیاز به دانش برنامه نویسی و در کمترین زمان ممکن اقدام به ساخت سایت حرفه ای خود کنید. در هر مرحله از راه اندازی خود نیاز به مشاوره داشتیدف پشتیبانان یوتاب بصورت رایگان شما را راهنمایی می کنند و مشاوره خواهند داد. بهت این اطمینان رو میدم که جای درستی اومدی و ما به شما با کمترین هزینه، سریعترین سایت با بهترین امنیت و سئو و پشتیبانی دائمی خواهیم داد. در این وب سایت میتوانید تمامی ویژگیهای یک فروشگاه واقعی را بگنجانید. اما سایت شما در یک دقیقه ساخته می شود! مسواک زدن هم بیشتر از یک دقیقه زمان میبرد. هر مخاطب باید به مانند یک مهمان ویژه، در کوتاهترین زمان ممکن به عضویت وبسایتتان در بیاید. افراد با این ادعا، مخاطب را به سمت خود جذب میکنند، سپس با بهانههای مختلف هزینه را از او دریافت میکنند. در این بین ما شما را با دنیای بی انتهای سئو آشنا می کنیم. همانطور که رشد روحی و جسمی یک انسان قبل از تولد و به دنیا آمدن شروع میشود، سئو سایت هم پیش از تولد یعنی درست از زمان برنامهنویسیها و کدنویسیها آغاز میشود.

تحقیق در مورد ویژگیها ی سایت: ابتدا تحقیقات کاملی در مورد انواع سایتهای موجود و ویژگیهای یک سایت حرفهای انجام دهید. را نیز انجام می دهیم. هر متخصصی سبکی در طراحی وبسایت دارد و با توجه به نوع سفارشها، نوع طراحی سایت نیز تغییر میکند. ویژگی های هر کدام جداگانه ذکر شده است. اما در این مطلب به شما خواهیم گفت که روش های دیگری برای ساختن یک سایت وجود دارد. علاوه بر این فاکتورهای دیگری توسط الگوریتم های گوگل مورد سنجش قرار می گیرند تا تعیین کنند سایت شما در چه رتبه ای قرار می گیرد. پیروی از این قوانین میتواند ما را به موفقیت برساند. در ادامه میتوانید برخی از قیمتهای پایه برای طراحی سایت را از لیست زیر مشاهده نمایید. تیم یوتاب بصورت 24 ساعته تمامی سایتها را زیر نظر دارد تا از نظر سرعت و امنیت در بهترین شرایط قرار داشته باشند. در یوتاب سیستم امنیتی را طراحی نموده ایم تا رفتار کاربران و رباتها را زیر نظر گرفته و درصورت مشکوک بودن دسترسی آنها به سایت شما قطع میشود.

دیدگاهتان را بنویسید