طراحی سایت – وب نهاد

یک متخصص تولید محتوا در کنار متخصص دیجیتال مارکتینگ، میتوانند تضمین کننده حضور شما در صفحه اول گوگل باشند. پس به طور خلاصه وبسایت ، گزیده ای از صفحات اینترنتی است که کنار هم جمع می شوند و مجموعه ای را برای هدفی خاص مانند معرفی خدمات ، معرفی محصولات ، آشنایی عموم با مجموعه شما و … ابزارهای طراحی سایت، معمولا با توجه به اینکه در چه پروسهای از بحث طراحی وب درگیر باشند، میتوانند کاملا از هم متفاوت باشند. در شرکتهای سازنده سایت کمتر میتوان یک تیم فنی ساخت سایت را مشاهده کرد که از سابقه طولانی مدتی برخوردار باشند. یک طراح سایت از ابزار و تکنولوژيهایی مثل HTML، CSS، PHP یا هر زبان و تکنولوژی دیگری مربوط به طراحی سایت استفاده کند. در این قسمت برای کدنویسی از زبان های ASP، Python و PHP استفاده میشود. رفته رفته و با معرفی مرورگرهای مختلف توسط Netscape و Microsoft که بازیگران اصلی دوران جنگ مرورگرها در این سالها بودند، با استفاده از عواملی مثل جاوا اسکریپت و HTML، راه طراحی گرافیکی و شکل و شمایل دادن به صفحات وب هموارتر شد.

در واقع تمام چیزی که بازدیدکننده سایت میبیند، نتیجه کار یک توسعه دهنده Front-end یا همان کسی است که با استفاده از کدهای مختلف ظاهر وب سایت را به سر و شکل میدهد. در سال ۲۰۰۰ و با ارائه اولین نسخه Internet Explorer برای سیستمهای مک که از HTML 4.1 و CSS 1 به صورت کامل پشتیبانی میکردند، انقلاب عظیمی در مرورگرها و طراحی سایت به وجود آمد. وجود گزینه های زیاد در وب سایت شما میتواند بازدید کنندگان را تحت فشار قرار دهد و مدت زمانی را که برای تصمیمگیری آنها طول میکشد بهشدت افزایش دهد. مشاغل مرتبط با طراحی وب سایت چیست؟ شرکت طراحی سایت مبنا با رعایت آخرین استانداردهای سئو و طراحی سایت ، سایت معتبری را برای شما طراحی میکند که جایگاه مناسبی را موتورهای جستجو برای شما به ارمغان آورد. متخصص طراحی Back-end کسی است که مسئولیت نوشتن کدهای مختلف برای ایجاد ساختار اصلی وب سایت را به عهده دارد.

یعنی علاوه بر انتخاب رنگبندیها و ایجاد تم سایت، محل قرارگیری عناصر مختلف را مشخص میکنیم. علاوه بر خود طراحان وب سایت، برای اینکه یک وب سایت به موفقیت برسد و در نتایج گوگل بدرخشد، افراد زیادی باید درگیر توسعه و نگهداری از آن باشند. این فرد میتواند به شما در ایجاد یک معماری اطلاعات، طراحی کاربر محور، طراحی جذاب و همینطور بهبود المانهای ظاهری سایت کمک بسیاری کند. یک معماری باید حرفه ای و بر پایه دانش روز دنیا طراحی شود تا قابلیت های لازم را داشته و به راحتی قابل توسعه باشد. اگر طراح شما فقط با مشاغل محلی کار کرده است ، پس احتمال زیادی وجود دارد که وب سایت جدید شما با پایه ای برای موفقیت در سطح بعدی طراحی نشود. این ابزارها معمولا در گذر زمان با نسخههایی جدیدتر جایگزین میشوند تا کار طراحی سایت را راحتتر و مفیدتر کنند. در این پروسه علاوه بر طراح وب سایت باید با متخصصان دیگری هم همکاری داشته باشید. همانطور که با مراجعه به آدرس اولین سایت دنیا قابل مشاهده است، این سایت و دیگر وب سایتهای اولیه که به پیروی از همین سایت به وجود آمدند، طراحی خاصی نداشتند و در آنها از المانهایی مثل تصویر، ترکیبهای رنگ یا فایل صوتی استفاده نشده بود.

یک طراح سایت با توجه به اینکه در چه پروسهای از طراحی وب سایت درگیر است، وظایف مختلفی دارد. برای مشاوره با کارشناسان تجارت الکترونیک اینتن با ما در ارتباط باشید ، ارائه استراتژی مناسب برای وب سایت شما یکی از وظایف بخش سئو اینتن می باشد. ترکیب ایده های خلاقانه، راهی برای ارائه تجربه ای بی نظیر و مثبت برای بازدید کنندگان از وب سایت شما و در واقع مشتریان شما می باشد. این مرحله مهمترین مرحلهی بازاریابی اینترنتی شما میباشد و در آن شما مشتریان جدید پیدا میکنید و مشتریان قدیمی را حفظ میکنید. شما برای فروش کالاهای خود نیاز به شرکت های معتبر دارید که از شما حمایت نموده و با عقد قرارداد، کالاهای شما را به مشتریان بیشتری عرضه کنند. با این حال، برای ایجاد ارتباط بصری قوی با اکثر کاربران، سایت باید از نظر زیبایی بسیار دلپذیر باشد. این موضوع کمک می کند تا سایت هایی که بر روی سیستم مدیریت محتوای وردپرس طراحی می شوند، کاملا قابل توسعه باشند. متخصص بک اند که در قالب یک تیم یا به صورت فردی فعالیت میکند، مسئولیت کدنویسی ساختار و ستونهای اصلی سایت را بر عهده دارد.

دیدگاهتان را بنویسید