طراحی سایت ایران سایت – اولین شرکت طراحی سایت ایران

زمانی که شرکتی را برای طراحی سایت خود انتخاب میکنید، باید تمام این موارد را با طراح سایت خود در میان بگذارید که وب سایتتان همانطور که میخواهید طراحی شود و به هدف شما نزدیک تر گردد. فعالیت در شبکه های اجتماعی و ایجاد ارتباط با وب سایت شما جهت توسعه کسب و کارتان بسیار مفید خواهد بود زیرا آن ها به برندینگ شما کمک خواهند کرد و موجب میشود نام سایت و برند شما در بین مردم روز به روز شناخته تر شود. در ادامه بیشتر به موضوع فرایند طراحی و مراحل ساخت و راه اندازی سایت می پردازیم، حتی اگر ذهنیت خاصی از طراحی و پیچیدگی های سایت نداشته باشید می توانید به راحتی در جریان این ماجرا قرار بگیرید. یکی از مراحل مهم بعد از طراحی سایت سئو سایت می باشد.بهتر است شرکتی که طراحی سایت شما را انجام میدهد تخصص لازم در خدمات سئو هم داشته باشد. به عنوان مثال شما هنگام طراحی سایت سالن زیبایی اطلاعیه ای را در خصوص انجام کراتین مو در صفحه اصلی وب سایت خود قرار داده اید؛ ممکن است در ذهن مشتری سوالاتی در خصوص مواد مورد استفاده ایجاد شود، وی میتواند در همان لحظه پیام داده و شما نیز مواد تشکیل دهنده کراتین را برای او بازگو کنید.

به عنوان مثال منوی سایت در صفحه نمایش های بزرگ به صورت کامل نمایش داده میشود، اما هنگامی که کاربر، سایت را با صفحه نمایش های کوچکتری باز کند، منو در داخل یک دکمه قرار خواهد گرفت که با کلیک روی دکمه، یک باکس شامل گزینه های منو در اختیار او قرار میگیرد. از مزایای سیستم مدیریت محتوا میتوان به سادگی در استفاده، نصب افزونه های متعدد، توسعه پذیری و Open Source (محتوای باز و قابل تغییر) بودن آن اشاره کنیم. شما میتوانید از طریق CMS وب سایت خود را مدیریت کنید به عنوان مثال میتوانید صفحات جدیدی بسازید و یا محتوای وب سایت خود را به سادگی تغییر دهید. وب سایتها و صفحات شبکههای اجتماعی مکمل هم هستند و نه جایگزین هم. البته در هر عرصهای یافتن یک تشکیلات فعال و باسواد و پاکنیت که هم خیرخواه باشد و هم بهثمررساننده سخت است، اما به شرط تلاش به اندازه کافی، به لطف خدا، یک شرکت طراح وب خوب و معتبر را پیدا خواهید کرد. و به بهانه اینکه ما زیاد میگیریم و کارمان هم خوب است حاضر به پرداخت قیمتهای گزاف نشوید.

فراهم کردن امکان جستجو و فیلتر در سایت از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا اگر کاربر در پیدا کردن هدف خود مایوس شود به طور قطع از وب سایت شما خارج خواهد شد؛ بنابراین جستجو در بین امکانات سایت از موارد حائز اهمیت در ایجاد یک تجربه کاربری خوب است. طراحی کردن این دست از سایت ها نه تخصص چندان بالایی را نیاز داشته و نه هزینه بالایی را به همراه خواهد داشت. لازم به ذکر است ابزارهای CSS Minifier و JSCompress به عنوان بهترین ابزار در جهت حذف کردن کدهای اضافی شناخته شده اند. نکته بسیار مهم دیگری که برای طراحی وب سایت وجود دارد این است که پنل مدیریت سایت تا چه حد آسان باشد تا مدیر سایت بتواند به راحتی از امکانات موجود در آن سایت ساز استفاده کند. علاوه بر این ها برخی از امکانات هستند که فقط در موبایل قابل استفاده میباشند به عنوان مثال امکان ارسال موقعیت جغرافیایی و در صفحه نمایش های بزرگ وجود ندارد. در جهان امروز هر کسب و کاری نیازمند یک وب سایت است، خواه کسب و کار کوچک باشد و خواه یک کسب و کار در اندازه یک کارخانه در هر صورت برای رقابت در بازاریابی جدید نیازمند وب سایت خواهید بود.

از دیگر مواردی که در هنگام طراحی ریسپانسیو نیاز به تغییر دارد، فونت متون استفاده شده در سایت است، به گونه ای که در نسخه موبایلی سایز فونت، متناسب با سایز صفحه نمایش کوچک خواهد شد. امروزه دیگر طراحی سایت استاتیک نمی تواند نیاز کسب و کارها را برطرف سازد زیرا برای هر تغییر جزیی باید منتظر انجام تغییرات توسط طراح سایت بود. شرکت طراحی سایت راتین سالهاست که سفارشهای طراحی وب سایت های حرفه ای را انجام می دهد و تا کنون بیش از 300 وب سایت حرفه ای راه اندازی کرده است. برای اینکه بتوانید برنامهنویسی وب را انجام دهید نیاز به ابزارهایی دارید که کار را برای شما راحتتر کنند. اینکه چه چیز با ارزشی برای ارائه در دست دارید؟ به عنوان مثال یک وب سایت پزشکی میتواند هنگام ساخت سایت مطب و کلینیک کتاب های نوشته شده توسط پزشکان قهار را قرار دهد، وب سایت ارائه دهنده تبلیغات پورسانت خود را دریافت میکند و مخاطبان نویسنده کتاب نیز افزایش پیدا میکند. یک پلتفرم متن باز است که طبق استاندارد و فناوریهای مبتنی بر دات نت جهت ساخت و طراحی وب، مورد استفاده قرار می گیرد. در صفحه باز شده از سربرگ view دنبال گزینه hide extension for known file type بگردید و تیکشو بردارید و اوکی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید