طراحی سایت ایران سایت – اولین شرکت طراحی سایت ایران

ما تمامی آموزشهای لازم را بصورت لینک آموزشی رایگان در اختیار شما قرار میدهیم. تمامی مراحل فعال سازی و طراحی سایت شما از لحظه ثبت نام تا لحظه تحویل سایت توسط نرم افزارهای یوتاب انجام میشود و با توجه به حذف نیروی انسانی در آماده سازی سایت و در نتیجه کاهش هزینههای طراحی سایت برای شرکت، قیمت نهایی فوق العاده پایین است. به همه سوالات شما پاسخ می دهیم تا با خیالی آسوده کسب و کار آنلاین خود را با یوتاب راه اندازی نمایید. ✔ شما چه یک شخص باشید و یا یک مجموعه بزرگ فرقی ندارد، می توانید سایت فروشگاهی طراحی نمایید و امکان فروش کالاهای مختلف مانند لوازم دیجیتال، لوازم خانگی، موبایل و کامپیوتر،لوازم تحریر، پوشاک، کیف و کفش، فایل آموزشی، فایل موسیقی و فیلم، دستگاههای صنعتی، دوربین مدار بسته و غیره را دارید. ✔ شما می توانید کارشناسان مختلف برای درج آگهی ملکی در سایت معرفی نمایید.

✔ اگر تمایل به طراحی سایتی برای درج اخبار در زمینههای مختلف و یا یک حیطه خاص دارید، یا اگر نیاز به سایت برای ارائه فایل موزیک دارید، تفاوتی ندارد، این نوع سایت برای شما مناسب است. پورتال ها سایت های پویا ای هستند که چندین هدف خاص را در سایت انجام می دهند. ✔ اگر قصد فروش آنلاین کالا دارید و می خواهید کاربر پس از خرید به درگاه بانکی متصل شده و پرداخت انجام دهد، درواقع شما نیاز به یک فروشگاه اینترنتی دارید و این نوع سایت برای شما مناسب است. شما هم با اعتماد به یوتاب مانند همه مشتریان ما، کسب و کارتان را توسعه دهید. از آنجا که یوتاب یک سایت ساز بومی بوده و کد و سرورها اختصاصی برای شرکت یوتاب است، این امکان را دارد تا قیمت نهایی طراحی سایت را بسیار کاهش دهد و سایتها را با قیمت پایین ارائه دهد. منظور از وب سایت فروشگاهی وب سایتی است که علاوه بر معرفی محصولات، خدمات و کسب و کار، این امکان را به مشتریان می دهد تا بتوانند محصولات و خدمات شما را به صورت آنلاین خریداری کنند و از طریق درگاه پرداخت بانکی، هزینه سفارش خود را پرداخت نمایند.

✔ اگر محصول یا خدماتی برای معرفی دارید و قصد فروش آنلاین ندارید و میخواهید برندینگ خود را معرفی نمایید، این نوع سایت برای شما مناسب است. ما به شما پیشنهاد میدهیم زیرا امروزه داشتن یک کسب و کار اینترتی یک امر لازم جهت پاپرجا ماندن شرکت ها،مغازه ها و هر نوع کسب و کار است تا بتواند از طریق سئو و تبلیغات و برندینگ و بازاریابی اینترنتی وب سایت خود را در معرض نمایش قرار دهد . بله، ما برای همین اینجا هستیم. اگر بخواهیم محدوده قیمت برای طراحی سایت شرکتی در نظر بگیریم باید گفت تعرفه طراحی سایت از رایگان شروع می شود و تا 20 میلیون نیز می رسد و تمام این ها بستگی به اعتبار و کیفیت کار شرکت طراحی سایت دارد. پیش از پیاده سازی وبسایت دو یا سه طرح برای شما ارسال می شود که می توانید از بین آنها انتخاب نموده یا تغییرات مد نظر را بفرمایید. به صورت عمومی طبق نظر سنجی های انجام شده، به دلیل اعتبار بیشتر شرکت ها افراد ترجیح می دهند با یک شرکت قرارداد طراحی سایت خود را تنظیم کنند.

1. دنیا به سمت و سوی کسب و کارهای آنلاین و اینترنتی رفته است و احتمالاَ با همه گیری بیماری های دیگری همانند کرونا، روند خریدهای اینترنتی گسترش خواهد داشت؛ پس هرچه زودتر به جمع دارندگان سایت های قدرتمند اینترنتی بپیوندید. خیلی از صاحبان کسب و کار هنوز به همان روش سنتی مشغول فروش و بازاریابی محصولات و خدماتشان هستند، اما در دنیایی که اکثر مشتریان، زمان زیادی را در اینترنت و دنیای وب می گذرانند، بدون شک داشتن یک وب سایت برای همه مشاغل ضروری خواهد بود، برای اینکه از محاسن داشتن سایت با جزئیات آگاه شوید مطلب “مزایای داشتن سایت برای کسب و کارها ” را حتما بخوانید. امروزه رقابت در بین تاجران در دنیای اینترنت تعیین کننده ترین عامل برای پیروزی در این بازار است. حدود زمان تحویل وبسایتهای وردپرسی بین ۳ تا ۱۰ روزکاری متناسب با میزان پیچیدگی کار می باشد و هزینه آن بین ۲.۵ میلیون تومان تا ۱۵ میلیون تومان متغیر است. مشتریان شما از طریق نصب اپلیکیشن بر روی گوشی خود، می توانند بدون واسطه و در هر ساعت از شبانه روز با کالاهای شما و فروشگاهتان ارتباط بگیرند و در صورت نیاز ثبت سفارش کنند.

دیدگاهتان را بنویسید