ساخت وب سایت فروشگاهی – وبزی

انتخاب نوع برنامه نویسی و پیاده سازی سایت با شما می باشد. در خصوص زمانی که برای طراحی یک سایت نیاز است باید گفت که به طور کلی در ریراکو طراحی یک سایت از پایه تا پیاده سازی آن یک پروژه ای 40 روزه می باشد، با این حال باز هم این بازه ی زمانی به نوع سایت بستگی دارد. در حین یا پس از تکمیل مرحله پیاده سازی ظاهر سایت، برنامه نویسی Back-end آغاز میگردد و پروسه های مورد نیاز شما پیادهسازی میشوند. در این مقاله همه چیز کاملا در مورد سایت، طراحی سایت اینترنتی، هزینه های طراحی سایت و راهکار هایی در مورد اینکه پروژه طراحی وبسایت خود را چگونه خودتان انجام دهید یا راهنمایی هایی در مورد اینکه چگونه پروژه را برونسپاری نمایید و هزینه طراحی وب سایت اینترنتی خود را کاهش دهید ارائه شده است. ما هر پروژه را به عنوان یک فرصت طلایی برای ارائه بهترین خدمات می بینیم. اگر شما ارائه دهنده خدمات یا محصولات خاصی هستید، راه اندازی وب سایتی که جنبه اطلاع رسانی داشته باشد کافی نیست. سلام. تقریبا میشه گفت، دوره حضوری، ادامه نسخه بسیار کامل تر از همین دوره ویدیویی هست که به صورت رایگان گذاشته شده و اینطور باید گفت که حتی دوره مقدماتی حضوری یا آنلاین آریا تهران بسیاری از نکات و موارد پیشرفته آموزش طراحی سایت رو نیز شامل میشه.

در ادامه به نکات مهم سفارش طراحی سایت و موضوعات مربوط به آن پرداخته میشود. برای طراحی سایت با وردپرس همانطور که قبلا نیز اشاره شد حتماً نیاز دارید که یک دامنه اینترنتی داشته باشید، دامنه هایی که پسوند آنها غیر از دات آی آر (ir.) می باشد دامنه های بین المللی هستند و متعلق به کشور خاصی نمی باشد اما دامنه ای که پسوند آن آی آر (ir) می باشد متعلق به ایران است. روند کار ما برای طراحی سایت به این گونه است که این محتوا را از شما دریافت می کنیم و در سایت قرار می دهیم اما برای افرادی که محتوا ندارند و نیاز به یک تیم محتوا دارند نیز می توانیم پکیچ های خدماتی ریراکو در زمینه ی طراحی را به آنها پیشنهاد دهیم. شما برای داشتن یک سایت موفق نیاز دارید تا محتوای مرتبط و اصولی داشته باشید برای مثال شما نمی توانید طراحی لندینگ پیجبا محوریت فروش لوازم خانگی داشته باشید اما محتوای مربوط به این لوازم را نداشته باشید. قابلیت خزش به موتورهای جستجو اجازه می دهد تا یک وب سایت را اسکن کرده و محتوای آن را بررسی کنند،؛ بنابراین می توانند تعیین کنند که صفحه در مورد چیست و چگونه باید رتبه بندی شود.

چراکه امروزه موبایل ها توانسته اند جای کامپیوتر ها و صفحات نمایش بزرگ را بگیرد و حدودا بیش از 50 درصد از کاربران با گوشی های موبایل خود به جستجو در اینترنت مشغول هستند. هرچند که امروزه اکثریت سایت های معروف و شناخته شده ورد پرس می باشند مانند سایت … محتوای موجود در سایت من از کجا تامین می شود؟ وب سایت من چند صفحه می تواند داشته باشد؟ بیشتر نرم افزار های تحت وب عموما به اصطلاح اسکریپت نام دارند که فرایند و الگریتم پیچیده تری را نسبت به یک سایت انجام میدهند . طراحی سایت به معنای مجموعه ی ایده پردازی ها، فعالیت ها، بررسی ها و اقداماتی است که برای راه اندازی یک سایت صورت می گیرد. تیم ما، قبل از اقدام برای طراحی سایت جلساتی با شما خواهد داشت تا طی این جلسات نوع نیاز و سلیقه ی شما از طراحی سایت را دریابد. از این رو در ابتدا طرح ها را به صورت وایرفریم تحویل کارفرمایان خواهیم داد و در صورت تایید آنها اقدام برای طراحی می کنیم و یا تغییرات لازم را اعمال می داریم. با توجه به تمامی مواردی که گفته شد، حتما تا کنون متوجه شدهاید که تیم طراحی وب سایت باید به چند تخصص یا حوزه تخصصی تسلط داشته باشند.

انگیزه هر شخص یا مجموعه ای از طراحی وبسایت می تواند متفاوت باشد، مثلا شاید یک دکتر بخواهد وبسایتی برای کسب و کار خود راه اندازی کند تا بیماران وی قبل از مراجعه به مطب بتوانند به صورت غیرحضوری نوبت شان را رزرو کنند یا یک مجموعه فروش محصولات الکترونیکی شاید بخواهد با طراحی یک وبسایت و راه اندازی فروشگاه اینترنتی محصولات خود را از طریق فروشگاه به فروش برساند یا اصلا شاید شما بخواهید بدون هیچ دلیل خاصی یک وبسایت شخصی در محیط وب برای خودتان داشته باشید. این بدان معناست که هر کس هنگام جستوجوی مکانی برای اقامت در تهران، کلمه “هتلهای تهران” را در گوگل تایپ نمیکند بلکه افراد مختلف همان چیز را به روشهای متفاوت جستوجو میکنند. نیز استفاده می شود که هر کدام از این زبان ها نقش نقش مهمی را در کنترل اجزای یک صفحه بر عهده دارند. استفاده از رنگبندی مناسب، سهولت در پیدا کردن هدف و نمایش اجزا در جایگاه مناسب از عوامل ایجاد یک رابط کاربری (UI) خوب محسوب میشود، در مرحله بعد یک تجربه کاربری (UX) خوب شکل خواهد گرفت؛ نکته حائز اهمیت در این مسئله است که کاربر ترغیب میشود در دفعات بعد نیز از وب سایت شما بازدید کند؛ بنابراین ظاهر وب سایت باید حرفه ای باشد و اصول روانشناسی رنگ و تصاویر در طراحی آن رعایت شود تا بتواند کاربر را در لحظه اول جذب کند.

دیدگاهتان را بنویسید