دوره های جامع طراحی وبسایت

معمولا هیچ در اکثر سایت ها شما برای سفارشی سازی قسمت های از سایت باید از کد نویسی استفاده کنید. همانطور که در بخش بالایی ذکر شد این دو با هم متفاوت هستند و نمی توان گفت کدام بهتر است . این شغل هم دارای بازار کار مناسب بوده و هم از درآمد بالایی برای طراح برخوردار است، اما اصلا شغل راحتی نیست! پنل کاربری ساده و آسان: یکی از مهمترین دغدغههای صاحبان سایتها، راحتی و سادگی کار با سایت است. یکی از مهمترین استعداد هایی که یک طراح سایت باید از آن بهره مند باشد ایده پردازی قوی و مفید است. پشتیبانی یکی از مهم ترین خدماتی است که در هنگام جستجوی بهترین شرکت های طراح سایت در تهران باید به دنبال آن باشید. طراحی سایت مبنا (پارس سافت) با تجربه ی طراحی سایت های بیشتر از 100 شرکت معتبر و سایت های فعال و بزرگ، و طراحی بهینه ی سایت آنها توانسته است تجربه ی بالایی در زمینه ی طراحی وب سایت های کارا و استاندارد داشته باشد. طراحی زیبا راهی برای انتقال ارزش برند به کاربران است. تصاویر و آیکنهای کارتونی ممکن است برای یک سایت ساختمانی زیبا باشد اما این زیبایی متناسب با نوع کسب و کار نیست.

با این حال، برای ایجاد ارتباط بصری قوی با اکثر کاربران، سایت باید از نظر زیبایی بسیار دلپذیر باشد. زیبایی این نیست که تنها از آخرین روند طراحی سایت استفاده کنیم! را خلق نمایند. در حقیقت سادگی php در نسخه های اولیه مشابه زبانهای کدنویسی C و perl و در آخرین نسخه که امکانات قابل توجه تری دارد، شبیه به سادگیهای زبان برنامه نویسی java میباشد. در یک روند اصولی، شرکت ابتدا با کسبوکار شما و هدفتان از طراحی سایت آشنا میشود، نیازها و امکانات شما را میسنجد، پیشنهادهای خود را مطرح میکند و پس از یک جمعبندی کلی، هزینهها و برنامه زمانی را ارائه میدهد. هرچند در نگاه اول، فرایند طراحی سایت، سخت و طولانی بهنظر میرسد و موفقیت در آن نیازمند فراگیری مهارتهای خاصی است، اما زمانی که با شیرینی این کار آشنا شوید و با انگیزه به آن ادامه دهید، ظرف مدت کوتاهی به جایگاه قابلقبولی خواهید رسید. رنگ میتواند در هویت برند تا 80 درصد اثرگذار باشد. نزدیک به 40 درصد از بازدیدکنندگان، سایتهایی که از عکسهای جالب و هیجان انگیز استفاده نکرده باشد را ترک میکنند. بسیاری از وب سایت ها با ایجاد محتوای مناسب و به کارگیری اصول سئو موفق به نگه داشتن مخاطب در سایت نشده اند زیرا رابط کاربری مناسبی طراحی نکرده اند.

این صفحه از وب سایت در جهت کسب رضایت مشتری و بهبود وضعیت سایت بسیار موثر است زیرا شما میتوانید از نظرات مثبت آن ها انگیزه بگیرید و با مطالعه انتقادات، در جهت بهبود وضعیت جاری تلاش کنید. به کمک CSS میتوانید خصوصیاتی همچون رنگ، فونت، ابعاد، سایز، نحوه چیدمان عناصر و… سایت های طراحی شده توسط ما کاملا با اصول سئو منطبق هستند و شما میتوانید بدون کوچکترین نگرانی سایت خود را در رتبه اول گوگل ببینید. اولین برداشت از سایت یک عامل تعیین کننده در ماندگاری کاربر است. شما بهترین خدمات را در سریع ترین زمان و بدون اتلاف وقت دریافت خواهید کرد، وب سایت ها امروزه جزئی از زندگی روزمره ما شده اند، اما هر وبسایتی ازجمله فروشگاهی، آموزشی، خبری و … در نتیجه با توجه به کافی نبودن اطلاعات و به وجود آمدن برخی مشکلات در آینده، اغلب این پروژه در مدت زمان کم متوقف خواهد شد و شخص فقط وقت خود را تلف کرده است. عموما یک وب سایت که توسط یک شخص تازه کار راه اندازی شده است همیشه با مشکلات جدی امنیتی و ظاهری مواجه بوده و همچنین از سرعت پایین تری برخوردا خواهد بود. از طرف دیگر، کاربر با دیدن یک سایت قدیمی و ضعیف، احتمال کمتری دارد که تعامل خود را ادامه دهد و به سرعت آن سایت را ترک میکند و دیگر بر نمیگردد.

اگر محتوای بصری یا چیدمان آن جذاب نباشد، بیشتر مخاطبان دیگر با آن سایت در تعامل نخواهند بود. با طراحی سایت، این امکان برای شما فراهم می شود که با شرکت های بیشتری آشنا شده و در نتیجه راندمان فروش خود را افزایش دهید. امکان نمایش محصولات بر اساس محبوب ترین و پربازدیدترین و … اگر سایت مدرن و زیبا باشد، تأثیر خوبی در بین بازدیدکنندگان دارد و باعث میشود آنها بارها و بارها به سایت سر بزنند و از محصولات و خدمات آن استفاده کنند. استفاده از برند و عناصر موجود در طراحی سایت بلافاصله به بازدیدکنندگان سایت این امکان را میدهد که بدانند در مکان صحیحی هستند تا اطلاعات بیشتری در مورد محصولات و خدمات کسب کنند. فیلم های رایگان را معمولاً هر کسی می تواند درست کند و امکان دارد بحث کیفیت و روانشناسی یادگیری در آن رعایت نشود. ما در وب وان با توجه به نوع کلمه کلیدی محتوای مفید و باارزش را تولید می کنیم تا بیشترین شانس را برای رتبه گرفتن در نتایج گوگل داشته باشد. یک مثال ساده، شما دارای یک خودرو هستید که یکی از قطعات آن به درستی کار نمی کند، آیا باید به طور کامل مهارت تعمیرات خودرو را یاد بگیرید و یا بهتر است تا تعمیر خودرو خود را به عهده فرد متخصص بگذارید؟

دیدگاهتان را بنویسید