آژانس دیجیتال مارکتینگ و آژانس توسعه آنلاین کسب و کار

ما در این مقاله فقط در مورد طراحی وبسایت با جوملا، طراحی وب سایت وردپرس ودروپال صحبت خواهیم کرد. شما در هیچ جای دنیا پلتفرمی راحتتر و در دسترس تر از وردپرس پیدا نخواهید کرد. نکنه منفی مهم در مورد طراحی و ساخت وب سایت رایگان یا با هزینه سایتسازها: اگر یکی از این مدل را بخرید و بعد از یک سال شرکت تولیدکننده از سایتتان پشتیبانی نکند چه میشود؟ اگر در مورد کارایی و اینکه آیا این نوع طراحی وب سایت جدید برای شما مناسب است یا خیر دچار شک شدید باید بدانید که، بسیاری از برندها و سایتهای بزرگ دنیا توسط همین برنامه ها ساخته شده اند. البته در ابتدا با سلیقه شما شاید متناسب نباشد ولی با تغییر تنظیمات موجود میتوانید، سایت دلخواه خود را بسازید. CMS ها برنامههای طراحی سایتهایی هستند که پیش از این نوشته شده و در اختیار همه قرار میگیرد و بدون داشتن دانش حرفه ای برنامهنویسی میتوانید آن را برای کسب و کارتان سفارشی سازی کنید و با ایجاد تغییرات لازم سایت دلخواه خودتان را بسازید.

دنیای آنلاین دائما در خال تغییر است و شما مجبور هستید سایتتان را با این دگرگونی ها هماهنگ سازید. شرکتهای ایرانی فراوانی طراحی سایت آنلاین یا سایت سازهای مختلفی را با تعرفه های مختلف وارد بازار کردهاند که اغلب آنها در واقع از مدل های رایگان معروف استفاده میکنند و با ایجاد تغییراتی کوچک در آنها، نرمافزار را به نام شرکت خودشان ارائه میدهند! در طراحی سایت خانه امروز به صورت کاملا اختصاصی کدنویسی انجام گردیده است و با استفاده از طراح گرافیک و رابط کاربری حرفه ای مطابق با سلیقه کارفرما ابتدا از طریق ابزارهای طراحی از جمله فتوشاپ، بنا به درخواست و سلیقه کارفرما ظاهر گرافیکی آن به اتمام رسید و در مرحله بعد در قالب وب پیاده سازی شد. و سایت هایی که طراحی اختصاصی و کاربر پسند دارن اعتماد بیشتری از کاربران رو جلب میکنن و در نهایت باعث فروش میشن. خرید هاست در حقیقت به معنای اجاره حجم یا فضایی است که به منظور ورود و خوانایی و همچنین ذخیره سازی اطلاعات و دیتاهای سایت مورد استفاده قرار می گیرد. اما باید بدانید خود سایتسازها بدون هزینه هستند اما هیچ سایتسازی همه ویژگی ها و امکانات مورد نیازتان را نخواهد داشت و باید ویژگی هایی به آن افزوده تا بتوانید از آن بهره کامل را ببرید.

تلهای که افراد باهوش زیادی گرفتار آن میشوند آن است که خودم به اندازه لازم باهوش هستم و همه کارها را میتوانم انجام دهم. طراحی سایت از آن دسته خدماتی است که افراد و شرکتهای زیادی آن را به خوبی انجام میدهند. خیلی از افراد تمام زمان خود را برای آموزش طراحی وب سایت با ویژوال استودیو یا هر زبان دیگری میکنند. شاید تا به حال درباره طراحی وب سایت رایگان با وردپرس جملات زیادی را شنیده باشید و با خود فکر کنید که هزینه ی طراحی وب سایت با این سایت ساز ارزان تر از دیگر روش ها باشد. البته افراد زیادی هم هستند که صرفاَ به دنبال داشتن یک سایت معمولی تر هستند و از همین رو به خرید قالب آماده روی می آورند. اگر طراح شما فقط با مشاغل محلی کار کرده است ، پس احتمال زیادی وجود دارد که وب سایت جدید شما با پایه ای برای موفقیت در سطح بعدی طراحی نشود. مشکلی اساسی که در این برنامه طراحی سایت وجود دارد آن است که به شدت به یک برنامهنویس وابسته است!

آینده شغلی طراحی سایت در ایران چگونه است؟ اولین راهکارهایی که به ذهن همه ما میرسد، تحقیق در مورد زبان برنامه نویسی طراحی وب سایت است. بیشتر برنامهنویسها بعد از طراحی سایت، کد (برنامه نوشته شده) را در اختیار کامل شما قرار نمیدهند به هزاران دلیل و برای ایجاد هر گونه تغییر به سازنده آن نیاز شدید دارید. برای کسب درآمدبالا از فضای اینترنت بهترین کار این است خودتان را درگیر جزییات نکنید و زمانی که دارید را بیشتر بر مدیریت و بازاریابی اختصاص دهید. اگر نیاز به مشاوره بازاریابی دارید حتما با ما در تماس باشید. طراحی وب سایت با جوملا این امکان را به شما میدهد تا سایت خود را سفارشی سازی کرده و از طریق انتخاب قالب مورد نظر خود به هر آنچه در ذهنتان است برسید. ایجاد طراحی قالب وب سایت با توجه به محتوای مورد نظر شما. در ابتدای مقاله به شما گفتیم که به شما خواهیم گفت کدام مدل مناسب شما است و طرح توجیهی طراحی وب سایت برای شغل شما کدام است. کاری که معمولا افراد در ایران انجام نمیدهند و با یک دست هزاران هندوانه برمیدارند. توسعه یک وبسایت کاری است که هیچ پایانی ندارد. یک وبسایت را میتوان با یک کاتالوگ مقایسه نمود.

دیدگاهتان را بنویسید