آموزش طراحی سایت رایگان از صفر تا صد

ما در استاد وب در زمینه سئو (ارتقای رتبه در گوگل) ، بهینه سازی وب سایت، تولید محتوا و … طراحان استاد وب با داشتن سالها تجربه می دانند، هر کسب و کاری مخاطبان خاص خود را دارد و بر اساس نیاز سنجی مخاطبان باید اقدام به طراحی سایت شود. در دنیای بی انتهای اینترنت و فضای مجازی، وب سایت هر کسب و کاری نمایانترین ویترین برای نمایش کالاها و خدمات آن است. امروزه پیادهسازی و توسعه یک واسط کاربری موفق کاری حساس و با ظرافتهای فراوان است. البته که بسیاری از اشخاص به هدف ایجاد یک سایت یا فروشگاه اینترنتی سعی در یادگیری طراحی سایت و آموزش این مهارت دارند که به هیچ وجه توصیه نمی شود. در حال حاضر 91.75 درصد از کل سهم بازار موتورهای جستجو در سراسر جهان در اختیارGoogle است. در کنار پشتیبانی فنی طراحی سایت مهمترین اصلی که باید به آن توجه کرد بروزرسانی محتوای وب سایت بر اساس معیارهای بهینه سایت برای موتورهای جستجو Search Engine Optimization که به صورت خلاصه به آن سئو SEO گفته میشود، است. به بیان دیگر در این صفحه ما صفر تا صد طراحی با سیستم مدیریت محتوای وردپرس را به شما ارائه خواهیم کرد.

بهتر نیست بهترین انتخاب رو داشته باشید طوری که هم هزینه مناسب کرده باشید و هم یک سایت حرفه ای داشته باشید که با رقیباتون قابل رقابت باشه؟ ارائه این خدمت در قالب یک Mockup صورت میگیرد. همچنین وب سایت های تحویل شده توسط دارکوب دارای یکسال پشتیبانی می باشند که در این زمان در صورت بروز مشکل در وب سایت، تیم پشتیبانی سریعا مشکل را رفع خواهند نمود. چتر نیلی با داشتن تیم حرفهای تجربه کاربری و گرافیک این امکان را فراهم کرده که در کنار نرم افزار پر قدرت،همزمان گرافیک و رابط کاربری حرفهای را نیز ارائه دهد. ما در چتر نیلی تلاش کردهایم تا با بهرهمندی از تیمی حرفهای این دغدغه کسب و کارها را به خوبی درک کنیم و متناسب با نیاز آنها طراحی سایت را به صورت اختصاصی و متناسب با هویت بصری آن کسب و کار پیادهسازی کنیم. این رشد آنقدر زیاد بوده که در چند سال گذشته گوگل هم تمرکز خود را روی سایتهایی گذاشته که در گوشیهای موبایل به خوبی نمایش داده میشوند.

هر شرکت طراحی سایت تهران و در ایران زمانی میتواند به یک شرکت قدرتمند تبدیل شود که بتواند انواع آیکون، عکس ها و لوگو ها را به گونهای در طراحی سایت مورد نظر خود لحاظ نماید که کیفیت کار را به خوبی با محتوای درست ارتقاء دهد و گرافیک به این دلیل از جایگاه ویژهای برخوردار است که به ساختار اصلی سایت اشاره می کند و این ساختار همان نمای کلی سایت است که افراد در ابتدای برخورد با سایت به آن توجه میکنند. این موضوع که نرم افزار شما چگونه هنگام عملیاتهای متفاوت رفتار میکند آغاز راهی برای طراحی تجربه کاربری موفق در کنار یک واسط کاربری زیبا و کاربردی است. چتر نیلی به منظور طراحی سایت از سیستمهای مدیریت محتوای کاربردی و تکنولوژیهای برنامه نویسی تحت وب مانند طراحی سایت با پایتون جنگو و یا ReactJs و سیستمهای مدیریت محتوای متن باز مانند وردپرس که با استفاده از زبان PHP توسعه یافتهاند و امکان ایجاد وب سایت سفارشی با طراحی گرافیکی و ماژولهای اختصاص را دارد، بهره گرفته است. طراحی وب سایت علاوه بر گرافیک سایت و محتوای وب سایت مناسب باید در صفحه اول گوگل نیز دیده شود تا بتواند جذب مخاطب بالایی را از اینترنت داشته باشد لذا طراحی سایت با یک شرکت طراحی وب سایت قدر و با تجربه اولین قدم در دنیای بازاریابی اینترنتی است.

فرآیند طراحی یک سایت خبری و خبرگزاری مبتنی بر سامانه مدیریت محتوای خبری آسام به چه صورت است؟ با داشتن یک فروشگاه اینترنتی واکنش گرا، وب سایت شما در هر وسیلهای در کمال امنیت و تجربه کاربری مناسب، با بهترین حالت نمایش داده میشود و نیازی به طراحی جداگانه نرم افزار موبایل نیست. به طور مشابه، با استفاده از تصاویر رنگارنگ و تایپوگرافی بازیگوش می توان حس سرگرمی ایجاد کرد. زیبایی و سادگی اولین مواردی هستند که کاربر را پس از ورود به سایت شما می تواند جذب کند. ساخت وب سایت حرفه ای اولین گام در ورود به این بستر پر رونق است. بازار اینترنتی یکی از پر رونق ترین بازارهای حال جهان است. به عنوان مثال کاربردپذیری یکی از اصول مهم سئو است که بستگی به علم و مهارت طراح دارد. طبیعتا قیمت بستگی به عوامل متفاوتی دارد و زمانی که طراحی سایت به صورت اختصاصی انجام میشود، امکان تعیین یک هزینه واحد برای تمامی سایت ها وجود ندارد. یک طراح سایت چه وظایفی دارد؟ برای ارائه، بررسی و مستند کردن یک مدل رفتاری یا “Behavioral model” ابزارها، روشها و دانشی وجود دارد که متاسفانه در کشور ما اکثر توسعه دهندگان از آن بی خبر هستند.

دیدگاهتان را بنویسید