آموزش طراحی سایت رایگان از صفر تا صد

در این روش طراح سایت، با استفاده از دانش برنامه نویسی و نرم افزارهای متعدد، صفحات وب را به صورت استاتیک یا داینامیک طراحی میکند. طراحی وبسایت های پورتال: قطعاَ بارها و بارها پیش آمده است که نام پورتال های مقالات، پورتال گفتمان و انجمن ها و پرتال های خبری را شنیده باشید.در حقیقت پورتالها در زمره سایت هایی میباشند که برای دستیابی به اهداف خاصی راه اندازی میشوند و به این دلیل که از مجموع چندین وبسایت داینامیک شکل گرفته اند، ویژگی هایی یکسان با وبسایت های داینامیک دارند. طراحی سایت اختصاصی که گسترهی سایت فروشگاهی تا وب اپلیکیشن درخواست تاکسی و یا یک مجله اینترنتی را میتواند پوشش دهد، درصورتی که اصولی انجام شود، امکان مقیاس پذیری و گسترش بر اساس نیاز های آینده کسب و کار را نیز خواهد داشت. طراحی سایت فروشگاهی با بالاترین امنیت ممکن و نصب درگاههای پرداخت و پشتیبانی در تمام روزهای هفته با امکان افزودن ماژولهای پیشرفتهتر در آینده، این امکان را به شما میدهد تا از اول کسب و کار دیجیتال خود را با تکیه بر یک پشتیبان حرفهای و همراه راه اندازی کنید.

معمولا در شرکتها کارشناسی برای مدیریت و بروزرسانی وب سایت وجود ندارد و سایتها بعد از تحویل تا چند سال به روز نمیشوند و به حال خود باقی میمانند. بازار اینترنتی یکی از پر رونق ترین بازارهای حال جهان است. در واقع وب سایت شما نمایندهی شماست حتی در ساعتهایی که شما در حال استراحت هستید وب سایت شما در حال معرفی خدمات و محصولات شما به مشتری است. برای راه اندازی یک تجارت الکترونیک موفق شما نیاز به هویت بصری مناسب، استراتژی عملکرد بهینه، طراحی واسط گرافیکی مناسب، در کنار امکانات متفاوتی همچون ماژولهای انبارداری، ماژولهای حسابداری، درگاههای پرداخت امن، گالریهای متنوع برای نمایش محصولات و مشخصات آنها، کارت های آنلاین هدایا و تخفیف و غیره دارید. اگر شما خواستار راه اندازی یک سایت قدرتمند، جهت اطلاع رسانی در حوزه های مختلف و یا ارائه خدمات و محصولات هستید باید اصول فنی سئو را به کار بگیرید. به همین دلیل طراحی سایت اهمیت زیادی دارد و به منظور انجام آن باید همواره به دنبال تیم و افراد حرفهای بود. این روزها که کسب و کارهای اینترنتی رونق چشمگیری گرفتهاند، افراد زیادی تمایل به چنین مشاغلی، از جمله طراحی وبسایت پیدا کردهاند.

اگر تمایل دارید که به عنوان یک طراح سایت فعالیت کنید، ابتدا جایگاه خود را در این تیم مشخص کنید. از این رو چتر نیلی خدمات پشتیبانی محتوایی خود را در دو پکیج مشاوره و اجرا ارائه کرده است که امکان استفاده چه برای شرکتهایی که مدیر وب سایت دارند و چه ندارند فراهم خواهد شد. چتر نیلی به منظور طراحی سایت از سیستمهای مدیریت محتوای کاربردی و تکنولوژیهای برنامه نویسی تحت وب مانند طراحی سایت با پایتون جنگو و یا ReactJs و سیستمهای مدیریت محتوای متن باز مانند وردپرس که با استفاده از زبان PHP توسعه یافتهاند و امکان ایجاد وب سایت سفارشی با طراحی گرافیکی و ماژولهای اختصاص را دارد، بهره گرفته است. اگر می خواهید اطلاعات کاملی در مورد طراحی سایت با وردپرس کسب کنید به لینک مربوطه مراجعه کنید. برای دسترسی هرچه بهتر وب سایت خود، بهترین نقشه را فراهم کنید. این جداسازی خدمات، امکان همکاری با شرکتهای نرم افزاری و کانونهای تبلیغاتی را نیز فراهم کرده تا از دانش، تجربه و قدرت تیم گرافیک چتر نیلی بهره مند شوند. مدل رفتاری در اصل مشخص میکند که توابع نرم افزار شما به چه صورتی عملیات را آغاز کرده و پس از اتمام چه نتیجهای را برای کاربر حاصل میکنند.

افزون بر این آموزش کارشناسان جهت اداره وب سایت نیز امکان پذیر بوده و چتر نیلی از این امر استقبال میکند. خواه فروشگاه با فناوریهای محبوبی مانند مجنتو یا اپن کارت طراحی شود و یا به درخواست شما به صورت اختصاصی با Python و یا PHP توسط چتر نیلی طراحی و پیاده سازی شده باشد از این ویژگی برخوردار خواهد بود. ما در استاد وب در زمینه سئو (ارتقای رتبه در گوگل) ، بهینه سازی وب سایت، تولید محتوا و … در کنار پشتیبانی فنی طراحی سایت مهمترین اصلی که باید به آن توجه کرد بروزرسانی محتوای وب سایت بر اساس معیارهای بهینه سایت برای موتورهای جستجو Search Engine Optimization که به صورت خلاصه به آن سئو SEO گفته میشود، است. شرکت طراحی سایت بهپردازان با طراحی بیش از پانصد سایت اینترنتی در زمینه های طراحی سایتهای فروشگاهی، بازاریابی شبکه ای، طراحی سایت خبری، طراحی پورتال و غیره در سراسر جهان با بهره گیری از بروزترین تکنولوژی های طراحی سایت به همراه بهترین خدمات جانبی طراحی سایت نظیر بهینه سازی سایت، امنیت سایت، خدمات هاستینگ و طراحی سایت حرفه ای و ریسپانسیو با افتخار در کنار شماست. در روند تحقیق برای روش مناسب طراحی سایت، حتما سایتهای بسیاری را دیدهاید که وعده طراحی سایت همیشه رایگان را به شما میدهند.

دیدگاهتان را بنویسید