آموزش طراحی سایت رایگان از صفر تا صد

در حقیقت این جداسازی موجب میشود که: اولاَ سرعت لود وبسایت افزایش یابد – ثانیاَ ویژگیهای گرافیکی و ظاهری را بتوان با کنترل مناسبتری در سایت نشان داد – و ثالثاَ این امر به طراحی چند صفحه وب با یک فرمت مشابه و پرهیز از امور تکراری و سنگین کننده سایت جلوگیری میکند. البته که پیش از پرداختن به ویژگیهای جاوا اسکریپت، ذکر این نکته نیز ضروریست که امروزه از این زبان کمتر برای طراحی وبسایت استفاده میشود؛ چرا که با وجود بعضی از کتابخانه های گرافیکی سنگین جاوا، سرعت سایت کاهش یافته و به لحاظ رعایت اصول سئو اصلاَ مطلوب نمی باشد! اما ویژگیهای عمدهی هر یک از این دو مدل سایت شامل چه مواردیست؟ در صورتی که قصد دارید در وب سایتی که طراحی می شود متن و نوشته خاصی از ابتدا قرار گیرد ، بهتر است این متن ها را هر چه سریعتر جمع آوری کنید تا طراحان نسبت به طرحی توافق کرده اید آنها را در بخش های مختلف وب سایت جایگذاری نمایند. عملکرد مطلوب سئو سایت: با توجه به استانداردهای به کارگرفته شده و کد نویسی های قدرتمندی که برای وردپرس نوشته شده است، سایتهای تحت مدیریت وردپرس به شدت خاصیت سئوپذیری بالایی دارند و در نتایج گوگل، عملکرد مطلوبی دارند.

تحقیق در مورد شرکتهای طراحی سایت: در مرحله دوم بهتر است به سراغ انتخاب شرکت مناسب برای سفارش طراحی سایت بروید. همچنین اگر طراحی وبسایت مورد نظرتان، نحوه طراحی «رسپانسیو» را مد نظر دارید، زبان CSS برایتان به عنوان یک عصای دست واقعی عمل خواهد کرد؛ بدین شکل که با استفاده از «سی اس اس»، میتوانید اولویت بندی کنید که کدام نوع نمایش ظاهری سایت در اولویت اصلی و بعدی قرار داشته باشد. پیش از پیاده سازی وبسایت دو یا سه طرح برای شما ارسال می شود که می توانید از بین آنها انتخاب نموده یا تغییرات مد نظر را بفرمایید. به طور مشخص پس از انجام و تهیه موارد گرافیکی توسط طراح فرانت اند، طرح های آماده شده توسط طراح Back end به کدهای جاوا اسکریپت، جی کوئری، html و البته CSS تبدیل میشود. و البته به یاد داشته باشید که برای صرفه جویی در زمان و انجام امور توسط چند نیرو یا وبمستر، به صورت همزمان چندین کاربر میتوانند در پنل مدیریت محتوای سایت فعالیت نمایند. حال که تمامی موارد ابتدایی چیدمان ها و طراحی های گرافیکی انجام شده است، نوبت انتخاب زبان برنامه نویسی و کد نویسی مناسب برای طراحی فریم ورک اختصاصی، کنترل امور مدیریت محتوا و ساماندهی کاراییهای وب سایت می باشد؛ کد نویسی و برنامه نویسی که بایستی بر اساس نیازهای مخاطبان و درخواست ها و انتظارات کارفرما انجام گیرد.

برای انتخاب دامنه مناسب می توانید از مشاوره رایگان شرکت طراحی سایت ما نیز بهره مند گردید. بدون دخالت حتی یک نیروی فروش ، به سادگی میتوانید با داشتن یک سایت مناسب ، به فروش برسید و لذت ببرید. حتی چیدمان سایت هم اگر برایتان مهم است، باید در نظر داشته باشید. در زمان انتخاب هاست وب سایت پارامترهایی باید در نظر گرفته شود که حتما طراح سایت باید آن را اعلام نماید. برای فهم بیشتر موتور جست و جو نسبت به محتوای خود، باید عوامل سئو داخلی را نیز در نظر بگیرید. نکته مهم دیگر این است که سرعت وب سایت باعث بالا آمدن رتبه وب سایت شما در نتایج جست و جو نیز می شود پس اگر دنبال این هستید که کاربران زیادی وب سایت شما را مشاهده مند و مدت زمان بیشتری در وب سایت شما بمانند مساله سرعت سایت را جدی بگیرید. به لحاظ سئو دچار مشکلات جدی خواهید شد! به آن اضافه شد.

به این معنی که سایت شما از ابتدا و با توجه به نیازهایتان ساخته خواهد شد. طراحی وبسایت های پورتال: قطعاَ بارها و بارها پیش آمده است که نام پورتال های مقالات، پورتال گفتمان و انجمن ها و پرتال های خبری را شنیده باشید.در حقیقت پورتالها در زمره سایت هایی میباشند که برای دستیابی به اهداف خاصی راه اندازی میشوند و به این دلیل که از مجموع چندین وبسایت داینامیک شکل گرفته اند، ویژگی هایی یکسان با وبسایت های داینامیک دارند. خرید هاست در حقیقت به معنای اجاره حجم یا فضایی است که به منظور ورود و خوانایی و همچنین ذخیره سازی اطلاعات و دیتاهای سایت مورد استفاده قرار می گیرد. این زبان عمدتاَ به منظور طراحی سایت داینامیک و در راستای طراحی برنامه های server side مورد استفاده قرار میگیرد. Joomla و Drupal : این دو نرم افزار به حداقل دانشی از زبان های برنامه نویسی HTML و CSS نیاز دارند. سایت های معرفی یا تک صفحه ای سایت هایی هستند که تنها یک صفحه دارند و با اسکرول از بالا تا پایین تمامی اطلاعات نشان داده می شود. و البته کاربران ایرانی، همواه ترس بسیار زیادی را از بابت مسدود شدن اکانت های خود دارند! پیشنهاد محصولات به کاربر: از سیستم های «پیشنهاد بر اساس سرچ کاربر» غافل نشوید؛ در واقع این سیستم موضوع های سرچ شده توسط کاربر در سایت را بررسی میکند و در دفعات بعدی حضور کاربر، در باکس های تعیین شده، پیشنهادهایی بر اساس کالاهای مشابه به مخاطب می دهد که بسیار قابل توجه و درآمدزا میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید