آموزش طراحی سایت از صفر تا صد (16 درس رایگان) – سریع آسان

با یک نگاه کلی به مقاله مورد نظر متوجه می شوید که آیا در این مقاله به جایی لینک داده شده است یا خیر. در اولین گام از طراحی سایت باید بتوانید با توجه به موضوع وبسایت و نیازهای کارفرما، یک نمای کلی از سایت را طراحی کنید. علاوه بر تیم توسعه دهنده و طراح سایت، مشاغل زیادی برای پدید آمدن یک سایت حرفهای فعالیت میکنند تا سایت مورد نظر در کسب وکار خود به بهترین شکل ممکن ظاهر شود. اگر قرار است که شما به عنوان یک برنامه نویس سمت سرور یا حتی Full Stack فعالیت کنید، لازم است این دسته از زبانهای برنامه نویسی مانند PHP را نیز فرا بگیرید. به روزرسانی بی دردسر: به روز رسانی های این cms نیز به مانند خود سیستم، بدون هزینه است و به راحتی و با مراجعه به سایت اصلی این شرکت، میتوانید از آخرین اپدیت های ارائه شده بهره بگیرید.

بدین منظور میتوانید از سیستمهای مدیریت سایت که از پیش طراحی شدهاند، مانند وردپرس استفاده کنید و یا به وسیله زبانهای برنامه نویسی یک فریم ورک اختصاصی را از صفر تا صد، طراحی نمایید. این سایت همانند یک کارت ویزیت آنلاین و یا حتی یک فروشگاه 24 ساعته برای شما کار میکند. بعد از انجام این سه مرحله نوبت به راه اندازی سایت تکمیل شده و قرار دادن آن در بستر اینترنت میرسد. در این مرحله بعد از تهیه هاست و دامنه، وبسایت طراحی شده را در دسترس عموم و در اینترنت قرار میدهید. از این زبان میتوان در حوزه برنامه نویسی سمت سرور (Server Side)، اپلیکیشنهای موبایل، بازی و سایر برنامههای ویژه دسکتاپ استفاده کرد. برای اینکه اجزای صفحه وب سایت شما آرایشی به خود بگیرد باید از css استفاده کرد برای مثال برای اینکه به عنوان نوشته، رنگ و سایز بدهیم نیازمند این زبان خواهیم بود. دقت کن که سایت به صورت عادی در دسترس هست و زمان ورود این ارور رو میده؟

معمولا طراحی وب سایت به تجربه کاربران در جنبه های توسعه وب سایت مربوط است تا توسعه نرم افزاری سایت. معمولا هیچ در اکثر سایت ها شما برای سفارشی سازی قسمت های از سایت باید از کد نویسی استفاده کنید. سئو سایت و بهینه سازی وب سایت هایی مانند سایت پزشکی ، فروشگاهی و آموزشی را شامل می شود. امروزه بسیاری از افراد به وسیله تلفن همراه خود به وبسایت های مختلف سر می زنند. زمانی که میخواهید یک کسب و کار اینترنتی را راه اندازی کنید، باید بتوانید برای رسیدن به نتیجه بهتر با مشاغل زیادی ارتباط داشته باشید. بسیاری از برنامهنویسان معتقدند که تنها راه برای یادگیری طراحی بصری یادگیری خودآموز است؛ یعنی بتوانید خودتان تمرین کنید، از وبسایتهای موجود ایده بگیرید، بازهم تمرین کنید و از دیگران بخواهید سایت شما را نقد کنند. برای اینکه بتوانید سایت مورد نظر را با بهترین استراتژی برای جذب مشتری اداره کنید، باید به استخدام یک دیجیتال مارکتر حرفهای بپردازید و از او مشاوره بگیرید تا مخاطب بیشتری به سایتی که طراحی کردهاید، جذب نمایید. این چهره ی شما در فضای مجازی مجازی می تواند برایتان مشتریانی از سرتاسر دنیا به ارمغان بیاورد.

برای استفاده از این امکان، باید دقیقا همان چیزی را که میخواهید در گوگل جستجو کنید و به دنبال یک منبع معتبر بگردید. به دنبال چالش در پروژههای خود باشید. یکی از مراحل مهم یادگیری طراحی سایت که هرکس در مسیر خود باید به خوبی با آن آشنا شود، سئو یا همان بهینهسازی سایت است. تمامی ویژگیهای مربوط به ظاهر سایت که پس از ورود به هر سایتی آن را مشاهده میکنید، شامل این موضوع میشود. برای درک این موضوع، بهتر است این طور بیان کنیم که یک سایت حرفهای زمانی حاصل میشود که دو تیم و یا دو شخص در ساختن آن دخیل باشند. این شرکت، با بهره گیری از کادر فنی و مجرب ، دانش و تجربه خود را به کار گرفته است تا طراحی سایت حرفه ای ، طراحی سایت ارزان را با هدف توسعه و گسترش تجارت الکترونیک انجام دهد. طراحانی که از روند شکلگیری تجربه مطلع هستند، بهتر میتوانند به دنبال ایجاد عوامل موثر در روند کار باشند. نرم افزار طراحی سایت Google Web Designer ، یک نرم افزار طراحی سایت پیشرفته است که به شما امکان طراحی و ساخت صفحات HTML5 و سایر محتواهای وب با استفاده از رابط بصری و کد یکپارچه را میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید